Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie AKA turistická ubytovňa Thermal

Malotejedská 582, 929 01, Dunajská Streda
 
Ubytovňa

AKA ubytovňa Thermal ponúka 6  trojlôžkových izieb, kde sú dve postele s rozmermi 200 x 90cm a jedna rozťahovacia posteľ s rozmermi 200 x 80cm s možnostou pristeľky.  Všade sú orthopedické matrace. V izbách je stôl s dvoma stoličkami, chladnička, mikrovlnka, šálky na kávu, poháre na vodu, rýchlovarná kanvica, izby sú vybavené mini kuchyňou s kompletnými kuchynskými potrebami. Na izbách je LCD televízor so všetkými satelitnými programami a WiFi internet. Samozrejmosťou je kúpeľňa s WC a sprchovacím kútom. Terasa s rozmermi cca 20 m2, kde najdite gril, váľandu, stôl s tromi stoličkami. Terasa je priamo prepojená s Thermalpark DS, 30 metrov od bazénov.

V areáli nájdite tiež záhradu s detským ihriskom, grilovácím kútikom a oddychovou časťou. V areáli je k dispozícii zadarmo strážené parkovisko priamo pri izbách.

Na mieste (5 metrov od izieb) nájdite našu obchodnú galériu: reštaurácia ponúka žitnoostrovské špeciality a grill, nájdete tu tiež štyri bufety, ktoré ponúkajú všetky typy grilovaných špecialít a jedál, zmrzlinu, bistro, zákusky, palacinky, langoše, varenú kukuricu, všetky druhy nápojov a taktiež zadarmo wifi (optický) a LCD televízory,  aby ste mohli spoločne sledovať športové a iné programy.

K ubytovni sa dostanete osobitným vstupom cez Malotejedskú ulicu. Súčastou web stránky je mapa, ktorá vás zavedie až k nám.

Priamo v meste nájdete kultúrne pamiatky: rímsko – katolícky kostol sv. Juraja, evanjelický kostol alebo radnicu na Hlavnej ulici. V meste je aj Žitnoostrovské múzeum v Žltom kaštieli. Vo Vermešovej vile sa prezentujú diela súčasných maďarských umelcov. V obci Tomášikovo je kolesový mlyn a v Dunajskom Klátove vodný mlyn. V Dunajskom Klátove je aj stála expozícia vodného mlynárstva. Na brehu Dunaja je možné člnkovanie. Pri vodnom diele Gabčíkovo je  možnosť peknej prechádzky. V obci Orechová Potôň je Slovakia Ring, kde sa usporiadajú motorové športové podujatia. Pri Slovakia Ringu je aj Malkia Park so vzácnymi zvieratkami. Iba 50 km od nás je vzdialené hlavné mesto Slovenska – Bratislava. Očarí Vás aj mesto Šamorín so svojimi kultúrnymi a historickými pamiatkami.

V pohode ubytko blizo bazenov čo je super. Posedenie pri bufetoch nema chybu, je tam veselo. Dakujeme, bolo paradne, prideme ešte.
Palino s partiou
97%
31.05.2017

AKA turistická ubytovňa Thermal zahŕňa

Vybavenie zariadenia

Fajčiarske / nefajčiarske prostredieLetná terasaKlimatizácia

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeKuchyňaTVTelefónPrístelka Internet
Izby sú vybavené mini kuchyňou s kompletnými kuchynskými potrebami.

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoTuristické trasyCyklistické trasyVodné športyDetské ihriskoRybolov

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyFrancúzskyArabskyMaďarsky
Slovensky.
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Ubytovňa, Ubytovanie Dunajská Streda