Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Ubytovňa - Ubytovanie Višňové

Višňové 930, 010 01, Žilina
 
Ubytovňa

Naše moderné Ubytovanie Višňové sa nachádza na okraji obce Višňové, v pokojnom prostredí pri lese, len 10 minút cesty autom do Žiliny. Novopostavený dom ponúka viaceré možnosti ubytovania, ktoré je vhodné pre pracovníkov, firmy, aj klientov na dlhšiu dobu, alebo aj pre rodiny s deťmi.

Celoročne vás dokážeme ubytovať v našich 4 nadštandardne vybavených ubytovacích jednotkách. Celková kapacita ubytovania je prispôsobená pre 14 až 18 hostí. Na výber máte:
- jednu 2-lôžkovú izbu s oddelenými lôžkami,
- jednu 2-lôžkovú izbu s manželskou posteľou,
- jeden 5-lôžkový apartmán so spálňou s 5 oddelenými lôžkami a obývacím priestorom s rozkladacím gaučom pre 2 osoby,
- jeden 5-lôžkový apartmán s dvomi spálňami – manželská posteľ v jednej, tri oddelené lôžka v druhej spálni a obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby.

Izby a apartmány sú vybavené novým moderným nábytkom, TV SAT a kúpeľňami s toaletou. Dve kúpeľne sú s vaňou, dve so sprchovacím kútom. V apartmánoch si prichystáte jedlá v kuchyni. Obe kuchyne disponujú chladničkou s mrazničkou, rýchlovarnou kanvicou a posedením. V apartmáne s jednou spálňou je navyše varná doska, v apartmáne s dvomi spálňami je el. sporák s rúrou, umývačka riadu a mikrovlnná rúra. V apartmáne s dvomi spálňami si môžete zacvičiť na posilňovacích strojoch. Samozrejmosťou v objekte je WiFi pripojenie na internet zadarmo.

Výborné teplé aj studené pokrmy si pripravíte aj v spoločnej kuchynke, ktorej súčasťou je elektrický varič, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, posedenie a kuchynský riad. Priamo pred ubytovaním si môžete užívať slnečné lúče na terase s posedením. Taktiež tu nájdete aj drevený altánok, gril, kotlík a ohnisko. Po dohode vám odložíme vaše bicykle a lyže. Parkovanie vozidiel je zabezpečené priamo pri objekte.

Aké sú možnosti trávenia voľného času? Okolie sa dá poznávať prechádzkami po turistických chodníkoch a na bicykloch po cyklotrasách. Zaplávať si môžete na Termálnom kúpalisku Aqua Eden Stráňavy alebo v Rajeckých Tepliciach. Lákavé sú výlety na Budatínsky zámok, hrad Strečno, do Ekoskanzenu v Lietavskej Svinnej a do okolitých múzeí. Lyžovačka poteší na upravovaných svahoch stredísk Ostredok, Piatrová a Martinské hole.

Naša izba a celkovo všekty priestory boli veľmi pekné čisté účelne zariadené a priestranné. Páčila sa mi zateplená podlaha v kúpelke a veľa miesta na uloženie vecí. Je to tu super. Priateľ vyskúšal aj posilovací stroj. Veľká spokojnosť, veľmi ďakujeme :)
Erika a Juro
97%
03.12.2019

Ubytovňa Ubytovanie Višňové zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 18

Vybavenie zariadenia

OhniskoNefajčiarske prostredieGrilParkovisko
Zdieľaná kuchyňa (mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, jedálenské posedenie, elektrický varič dvojplatnička),
altánok, gril, kotlík, ohnisko, vonkajšie posedenie,
lyžiareň, úschovňa na bicykle
5 parkovacích miest pri objekte,
psík POVOLENÝ malá rasa zdarma po dohode s majiteľom,
bezbariérový prístup majú niektoré izby,
podlahové kúrenie,
v objekte je možné ubytovať viacero samostatných nezávislých skupín.

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoLyžovanieTuristické trasyCyklistické trasyPrírodné kúpaliskoBowlingBežkovanieKorčuľovanieFitness
Športové možnosti sú v okolí.
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Ubytovňa, Ubytovanie Žilina