Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Ubytovňa - Ubytovanie za dobrú cenu

Bratislavská 440/63, 010 01, Žilina
 
Ubytovňa

Ubytovanie za dobrú cenu je lokalizované na okraji mesta Žilina. Pokiaľ ste pracovník, firma či jednotlivec túžiaci po dlhodobom ubytovaní, naša ubytovňa je pre Vás tou správnou voľbou.

Sme vám prístupní každý deň v roku. Celková kapacita ubytovne je 33 osôb. Na výber máte tieto varianty ubytovania:
- jednu 1-lôžkovú izbu,
- tri 3-lôžkové izby,
- dve 4-lôžkové izby,
- jednu 5-lôžkovú izbu,
- dve 5-lôžkové izby s dvomi spálňami – 2-lôžkovou a 3-lôžkovou.

Súčasťou každej jednej izby je príslušný počet samostatných lôžok. Každá izba ubytovne je zariadená komfortne, v každej je televízor, pracovný stolík so stoličkami a chladnička.

Celkom šesť spoločných kúpeľní so sprchovacími kútmi, umývadlami a dve spoločné toalety ponúkajú dostatočný priestor pre osobnú hygienu každého hosťa.

Pre trávenie času v spoločnosti druhých sú určené dve spoločenské miestnosti s posedeniami. Chutné vlastné jedlá si môžete uvariť v jednom z dvoch kuchynských kútov, kde je plynový sporák s rúrou / elektrický varič a chladnička.

Bielizeň si môžete oprať v miestnosti s dvomi práčkami.

Parkovanie vozidiel sme zabezpečili priamo pri ubytovni. Tešíme sa na vás, priatelia!

Ubytovanie a odubytovanie prebieha v čase od 10:00 do 15:00. Rezervácie cez webové i telefonické rezervácie vybavujeme v čase od 10:00 do 15:00 hod. Ďakujeme.

V prípade dlhodobého prenájmu zamestnancov - cena podľa zmluvnej dohody.

Žilina – mesto, kde si každý príde na svoje. Či už ste občasný cyklista, peší turista alebo mestský typ človeka. Pokojne sa počas voľna vydajte na prechádzku na námestie, zavítajte do Považského múzea s Budatínskym hradom alebo si zaplávajte v bazénoch mestského kúpaliska aj plavárne. Pár metrov od nás je výborná občianska vybavenosť – reštaurácie, bary, potraviny... Počas zimných mesiacov môžete lyžovať v strediskách Veľké Ostré a Kaluža Dlhé Pole.

Super ubytovanie za super cenu. dakujeme este raz za vase sluzby.
Tomasek Peter
98%
18.09.2019

Ubytovňa Ubytovanie za dobrú cenu zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 33Kapacita salóniku: 10

Vybavenie zariadenia

Fajčiarske / nefajčiarske prostredieNefajčiarske prostredieParkovisko
Pre trávenie času v spoločnosti druhých sú určené dve spoločenské miestnosti s posedeniami. Chutné vlastné jedlá si môžete uvariť v jednom z dvoch kuchynských kútov, kde je plyn. sporák s rúrou/el. varič a chladnička. Svoju bielizeň si môžete oprať v miestnosti s dvomi práčkami. Parkovanie vozidiel sme zabezpečili priamo pri ubytovni.

Vybavenie izieb

TVSpoločné sociálne zariadenieChladničkaInternet
Súčasťou každej jednej izby je príslušný počet samostatných lôžok. Každá izba ubytovne je zariadená komfortne, to znamená, že v každej je televízor, pracovný stolík so stoličkami a chladnička. Celkom šesť spoločných kúpeľní so sprchovacími kútmi, umývadlami a dve spoločné toalety ponúkajú dostatočný priestor pre osobnú hygienu každého hosťa.

Možnosti športovania

Krytý bazénLyžovanieVolejbalFutbalParaglajding Turistické trasyCyklistické trasyJazda na koniVodné športyBowlingBiliardBežkovanieKorčuľovanieGolfFitnesssquashTenisSki servisRybolov
Športové možnosti sú v okolí.

V zariadení sa možno dohovoriť

Anglicky
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Ubytovňa, Ubytovanie Žilina