Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Ubytovňa Púchov

Dolná Breznica 257 , 020 01, Púchov
 
Ubytovňa

Ponúkame vám ubytovanie v novej ubytovni s dobrým prístupom do okolia Púchov, Ilava, Nimnica. Mesto Púchov je vzdialené len 10 minút autom, ubytovňa je len 2 km vzdialená od námestia v Lednických Rovniach. Cena za ubytovanie je od 8 € osoba / noc, kapacita 38 lôžok. Na izbe je WiFi, chladnička a TV, taktiež izbová služba. Parkovisko je monitorované kamerovým systémom. Oproti objektu je čerpacia stanica a pohostinstvo. Ponúkame možnosť parkovať aj pracovné stroje. Ubytovanie je vhodné pre firmy, robotníkov a turistov.

Bol som tu ubytovaný na dlhšie obdobie a naozaj ma milo prekvapila táto ubytovňa, čistota izieb je u majiteľa priorita, večer kľud čo som ocenil po celom dni v robote.
Tóno
97%
05.04.2017

Ubytovňa Púchov zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 38

Vybavenie zariadenia

Nefajčiarske prostredieParkovisko
Ubytovňa je zariadená novým nábytkom, vybavená skriňami, stolom, stoličkami, chladničkou a televízorom. Na ubytovni je bezplatný Wifi internet. K dispozícii je plne zariadená kuchyňa - sporák, rúra, mikrovlnka, kanvica, bežné kuchynské náradie, taniere, šálky. Sprchy a sociálne zariadenia sú oddelené (pánske, dámske), k dispozícii je práčka so sušičkou, šatne so zamykacími skrinkami. Ubytovňa je nefajčiarska. Monitorované parkovisko je bezplatné.

Vybavenie izieb

TVizbová službaChladničkaInternet

Možnosti športovania

Krytý bazénTuristické trasyCyklistické trasy
Športové možnosti sú v okolí.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemecky
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Ubytovňa, Ubytovanie Púchov