Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Ubytovňa Púchov

Dolná Breznica 257 , 020 01, Púchov
 
Ubytovňa

Ubytovanie Púchov – moderné ubytovanie pre firmy, turistov, pracovníkov, ktorých ubytujeme na krátkodobo alebo dlhodobo.  Ponúkame vám ubytovanie v novej ubytovni s dobrým prístupom do okolia Púchov, Ilava, Nimnica.

Púchov je vzdialený len 10 minút autom, Ilava 13 minút autom a Nimnica 12 minút autom. Ubytovňa je len 2 km vzdialená od námestia v Lednických Rovniach.

Navýšili sme ubytovaciu kapacitu o ďaľších 36 miest - 10 izieb/3 lôžka, 3 apartmány / 2 lôžka, celková kapacita ubytovne je 74 lôžok. Ponúkame:

3 - 2 lôžkové apartmány (vlastné sociálne zázemie-sprcha, wc, toaleta, TV, wifi, chladnička, jedálenský stôl),

3 lôžkové a 4 lôžkové izby (na izbe je WIFI, chladnička,TV, jedálenský stôl).

V rámci ubytovania je možné využiť tiež šatňu s uzamykacími skrinkami. Parkovisko je monitorované kamerovým systémom. Ponúkame Vám možnosť parkovať aj pracovné stroje. Oproti objektu je čerpacia stanica a pohostinstvo. Využiť môžete aj služby recepcie, ktorá je situovaná na prvom poschodí budovy.

Veríme, že sa v Ubytovni Púchov budete cítiť príjemne a opäť využijete naše služby.

Bol som tu ubytovaný na dlhšie obdobie a naozaj ma milo prekvapila táto ubytovňa, čistota izieb je u majiteľa priorita, večer kľud čo som ocenil po celom dni v robote.
Tóno
97%
05.04.2017

Ubytovňa Púchov zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 74

Vybavenie zariadenia

ČistiareňNefajčiarske prostredieParkovisko
Ubytovňa je zariadená novým nábytkom, vybavená skriňami, stolom, stoličkami, chladničkou a televízorom. Na ubytovni je bezplatný Wifi internet. K dispozícii je plne zariadená kuchyňa - sporák, rúra, mikrovlnka, kanvica, bežné kuchynské náradie, taniere, šálky. Sprchy a sociálne zariadenia sú oddelené (pánske, dámske), k dispozícii je práčka so sušičkou, šatne so zamykacími skrinkami. Ubytovňa je nefajčiarska. Monitorované parkovisko je bezplatné.

Ubytovňu radíme medzi vyšší štandard s dennou izbovou službou, ktorej náplňou je: upratané izby, chodby a ostatné priestory zariadenia, ustielať postele, vymieňať posteľnú bielizeň a uteráky, vysávať, utierať prach, čistiť sociálne zariadenia, dopĺňať hygienické potreby, vysýpať smetné koše, niektoré ďalšie činnosti podľa potreby - na požiadavku pranie, žehlenie.

Vybavenie izieb

TVizbová službaChladničkaInternet

Možnosti športovania

Krytý bazénTuristické trasyCyklistické trasy
Športové možnosti sú v okolí.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemecky
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Ubytovňa, Ubytovanie Púchov