Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Ubytovňa Qhome ZOHOR

Staničná cesta 633/12 , 900 51, Zohor
 
Ubytovňa

Ubytovňa Qhome ZOHOR sa nachádza na pokojnom mieste mesta Zohor, len niekoľko minút od centra mesta, autobusových zastávok a obchodov.

Svojou polohou ako aj zariadením je výborným miestom na ubytovanie, vhodná na komfortné prespanie a načerpanie nových síl do ďalšieho pracovného dňa.

Kapacita ubytovne je 196 lôžok. Všetky izby sú vo vybavení štandard. Izby sú 2, 3, 4 a 5 - lôžkové. K dispozícii sú strážené parkovisko, služby spojené s ubytovaním, strážna služba, SBS, recepcia, kúpeľne a kuchyne spoločné na chodbe, nápojový a tovarový automat.

V okolí sú supermarkety, potraviny Coop Jednota a CBA, banky a bankomaty, reštaurácie a kaviarne, Kebab a káva. Mesto Lozorno je vzdialené 4,5 km.

Ahojte, chceme pochvalit toto ubyotvanie lebo je uplne super ciste a dobre vybavene a velmi pekne. Pomer cena - kvalita sluzieb vyborny. Velka vdaka Vam za vsetko.
Adam, Adrian, Marek, Juro
98%
29.05.2018

Ubytovňa Qhome ZOHOR zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 196

Vybavenie zariadenia

Strážené parkovisko
Na každom poschodí sa nachádzajú spoločné plne vybavené kuchyne ako aj sprchy a sociálne zariadenia. Na prízemí budovy sa nachádza spoločenská miestnosť s TV. Na prízemí ubytovne sa nachádza práčovňa s výkonnými priemyselnými pračkami ako aj s možnosťou sušenia a žehlenia prádla V budove je bezplatná WIFI.

Možnosti športovania

Krytý bazénTuristické trasyCyklistické trasy
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Ubytovňa, Ubytovanie Zohor