Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Chata - Alena star*

Chata

Chata je prevádzkovaná výhradne v mesiacoch letnej sezóny jún - september. Ďakujeme za pochopenie.

Murovaná chata rodinného typu pre dve rodiny v tichom prostredí v rekreačnej oblasti Hôrka. Od chaty je cca 15 minút chôdze k vode Zemplínskej Šíravy a 2 km na Vinné jazero.

Chata je napojená na studenú a teplú vodu, elektrinu a plyn (PB), s vlastným parkoviskom pre dve autá. Chata má okrem komplet vybavenej kuchyne a kúpelni s WC dve spálne, obývaciu izbu a pivnicu. Pred chatou je možnosť posedenia, opekania na ohnisku a grile a nielen pre deti je k dispozícii nadzemný bazén (60cm výška, 250 cm priemer).

- veľmi milý chatár - nádherné a pokojné prostredie - blízko k rôznych strediskám cest. ruchu (Zempl. Šírava, Vinné jazero, Morské oko,...), napriek tomu mimo ruchu - jednoducho, no zároveň štýlovo a účelovo zariadená chatka (vzhľadom k vybavenosti a typu ubytovania je komfort viac ako dostatočný) - veľmi prijateľná cena v pomere k vybavenosti chatky - vybavená kuchynka, k dispozícii gril, bazén (napustenie za poplatok), ohnisko, možnosť zakúpenia domáceho vína od chatára (vyskúšané našimi chlapmi, vraj vynikajúce ;-) )
Katarína
95%
18.08.2011

Chata Alena zahŕňa

Vybavenie zariadenia

OhniskoGarážLetná terasaGrilParkovisko
Basketbalový kôš, predaj domáceho vína, stojan na prádlo, zabudovaný bazén.

Vybavenie izieb

RádioTVPrístelka Spoločné sociálne zariadenieChladnička

Možnosti športovania

Krytý bazénVolejbalFutbalSurfovanieTuristické trasyCyklistické trasyJazda na koniminigolfPrírodné kúpaliskoVodné športyPoľovačkaZber húbRybolov
Športové možnosti sú v blízkom okolí nášho zariadenia.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyPoľskyRusky
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Chaty, Ubytovanie Michalovce
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy KONTIO na kľúč. Široký výber a plno kreatívnych nápadov pre Váš zrub, zrubový dom, alebo devený dom.