Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Chata - Baška - Recenzie

Liptovská Porúbka 385 , 033 01, Liptovská Porúbka
 

Hodnotenie 70 %

3 recenzie
Pridajte Vašu recenziu
Personál 70%
Služby 70%
Čistota 70%
Komfort 70%
Pomer cena/hodnota 70%
Celkovo 70%

positive
Maximálna spokojnosť. Zúčastnili sme sa pobytu počas Veľkonočných sviatkov. Boli sme 21-členná skupina. Dospelý a deti od 3 do 13r. Domáci perfektni, ústretoví a tolerantní, nakoľko deti do noci behali a blaznili sa, a dospelí zurovali. Absolútne nič im neprekážalo a čokoľvek sme potrebovali sme mali k dispozícii. ODPORÚČAM každému. My sa určite čoskoro vrátime.
0
negative Žiadne
why return Prečo by som sa vrátil/a? Všetko bolo super. Ani domov sa nám nechcelo ísť.
Anka, Skupina, Dátum pobytu od 19.4.2019 do 22.4.2019
positive
Reagujem na recenziu,ktoru napisali Rodina s detmi dna 19.7.2015.Mila rodinka,pokial viem mali ste len nahlasene ubytovanie bez stravy.Majitelka chaty Basky bola voci Vam ustretova,vyhovela Vam,ked ste jej oznamili ze by ste si dali aj veceru prvy den aj druhy den.Podotykam nemali ste to nahlasene,a ona vam vysla v ustrety po vsetkych strankach.Co sa tyka otravovania Vas jej detmi ma jedneho syna 7 rocneho a koli vam ho mala dat do hniezda zachrany alebo co.Urcite Vas neotravoval ako to pisete....ani ten kocur Vas neotravoval....Ak ste neboli spokojni so sluzbami preco ste vlastne tam este ostali az do poobednych hodin.Je to ubohe co tu Vy pisete,chodime tam pomalz denno denne a vsetko je tam uplne super vyhovujuce pobytu pre rodiny s detmi.
0
negative nemam
why return Prečo by som sa vrátil/a? lebo tam je super
Sona , Rodina s malými deťmi, Dátum pobytu od 18.7.2015 do 19.7.2015
positive
-
0
negative Pani majiteľka by si mala rozmyslieť, čo chce vlastne prevádzkovať... fotografie krásne, ale treba upozorniť na to, že všetky detské atrakcie a bazén sú určené výhradné pre jej vlastné deti, ktoré Vás mimochodom budú otravovať celý pobyt; bez ohľadu na to, čo sa práve rozhodnete robiť.... ak si objednáte aj jedenie, napr. polpenziu treba rátať s tým, že Vám bude robiť spoločnosť ich mačka, čo s hygienou asi nič spoločné nemá... absolútne neodporúčam (pokiaľ nechcete iba prespať) a hlavne nie rodinám s deťmi... a pre korektnosť by bolo fajn pridať aj fotografie neprerobených izieb....
why return Prečo by som sa vrátil/a? určite sa nevrátim
Ivan, Rodina s malými deťmi, Dátum pobytu od 17.7.2015 do 19.7.2015
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy KONTIO na kľúč. Široký výber a plno kreatívnych nápadov pre Váš zrub, zrubový dom, alebo drevený dom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.