Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Chalupa Božka

Biely Potok , 013 06, Terchová
 
Chata

Vážení návštevníci, dovoľujeme si Vám predstaviť našu chalupu, ktorá sa nachádza v prostredí Malej Fatry v obci Terchová - Biely Potok. Poskytujeme celoročné ubytovanie. Chalupa má dvojlôžkové izby, ktoré sú vybavené sprchou, WC, TV-SAT. Ďalej sa v chalupe nachádzajú trojlôžkové apartmány so samostatným vchodom s plnou výbavou: kuchyňa, TV-SAT, sprcha a WC.  Chalupa má k dispozícií veľkú spoločenskú miestnosť s krbom a plne vybavenú kuchyňu.  Chalupu je možné prenajať ako celok, prípadne aj jednotlivo v apartmánoch.

Chalupa je v skutočnosti zvonku aj zvnútra krajšia ako na fotkách. Je tam čisto, všetko je nové, boli sme tam už vo vykurovacom období, objekt bol až prekúrený, museli sme vypínať radiátory, vonku sedenie kryté z troch strán, takže nevadí ak prší alebo fúka. Bolo nás tam 15 a všetci sme boli nadmieru spokojní. Domaca je veľmi príjemná.
Zdenka
78%
05.10.2010

Chalupa Božka zahŕňa

Vybavenie zariadenia

Pri chalupe je k dispozícii veľká záhrada s detským ihriskom, záhradné posedenie s grilom, bezpečné parkovanie, v zimnom období lyžiareň a v letnom období úschovňa bicyklov.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeKuchyňaTVChladnička

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoLyžovanieTuristické trasyCyklistické trasyVodné športyBežkovanieZber húb
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Chaty, Ubytovanie Terchová
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy KONTIO na kľúč. Široký výber a plno kreatívnych nápadov pre Váš zrub, zrubový dom, alebo devený dom.