Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Chalupa Liptovské Revúce č. 84 star* - Cenník

Nižná 84, 034 74, Liptovské Revúce
 
  cena od cena do
cena za apartmán 75 € -
Cena za osobu 7.50 € -

Doplňujúce informácie

Cena za prenájom 1 apartmánu na 1 noc: 75 €, minimálne 2 noci, plus povinný poplatok záverečné upratovanie apartmánu 20 €.

Cena za prenájom 2 apartmánov (teda celej chalupy) na 1 noc: 150 €, minimálne 2 noci, plus povinný poplatok záverečné upratovanie chalupy 40 €.
 
Silvestrovský pobyt: 250 € /1 noc /celá chalupa, minimálne 5 nocí, plus povinný poplatok záverečné upratovanie chalupy 40 €.
 
V tejto cene nie je zahrnuté poskytnutie obliečok na periny, vankúše a plachty. V prípade záujmu sú k dispozícii obliečky na periny, vankúše a plachty za poplatok 3 € /osoba /pobyt (1 obliečka na perinu,1 obliečka na vankúš a plachta).
 
V cene tiež nie je zahrnuté poskytnutie uterákov a osušiek. V prípade záujmu sú k dispozícii uteráky a osušky za poplatok 1,50 € /osoba /pobyt. (1 uterák a 1 osuška).

Stravovanie

  Cena Popis
Raňajky - -
Polpenzia - -
Plná penzia - -
Výber jedál z jedálneho lístka - -
Možnosť prípravy vlastnej stravy - áno

Kuchynská linka (plynový sporák, elektrická rúra, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, kompletné vybavenie kuchynským riadom), jedálenský stôl.
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy KONTIO na kľúč. Široký výber a plno kreatívnych nápadov pre Váš zrub, zrubový dom, alebo devený dom.