Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Chatová osada Pod Gýmešom - Recenzie

Jelenec 1604, 951 73, Jelenec
 

Hodnotenie 90 %

3 recenzie
Pridajte Vašu recenziu
Personál 100%
Služby 73%
Čistota 87%
Komfort 97%
Pomer cena/hodnota 97%
Celkovo 90%

positive
velmi pochvalujem tuto chatu, vela miesta pre vacsiu skupinku, vsetko vybavenie ma co je na chatu potrebne, cisto tam bolo, poriadok, vsetko pochvalujem...
14
negative trosku zima bolo ked sme prisli, ale neskor sa zapli radiatory :)
Nikoleta, Skupina, Dátum pobytu od 16.11.2010 do 17.11.2010
positive
Je to sice již delší čas od našeho pobytu avšak pro zajímavost prostředí, rázovitý kraj a v neposledním i ochotu a přívětivost majitelů jsme se pokusili následně 2x ubytovat. Bylo obsazeno což hovoří samo za sebe. Rádi se opět vrátíme.
15
negative Skutečně v téže době, jak již jinde zmíněno, vybavenost kuchyně slabší. Nic jiného není k vítce. Nesouhlasím s předchůdcem recenze k zabezpečení obchodem. Je logické, že pobyt v přírodě nelze srovnávat s pohodlností a dostupností čehokoliv ve městě.
Marian, Rodina s malými deťmi, Dátum pobytu od 28.8.2004 do 7.9.2004
positive
Ja musím len chváliť :) Boli sme 28 v ubytovni 5 a 6 --> Ubytovanie super, kopec miesta, pekné prostredie, ohnisko trošku ďalej od chaty ale pohoda. Je tam aj volejbalové ihrisko v blízkosti. Odporúčam spraviť si výlet na Gýmeš.
14
negative Vytknúť môžem snáď iba vybavenie kuchyne, málo hrncov a spol., ale to koniec koncov tiež nevadilo. A ešte jedna vec - keď sme tam boli my, tak futbalové ihrisko bolo vcelku zarastené.. čo nakoniec tiež nevadilo :) Podstatná nevýhoda je obchod. Najbližší je až v dedine, čo je relatívne ďaleko.
Marek , Skupina, Dátum pobytu od 27.6.2009 do 30.6.2009
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy KONTIO na kľúč. Široký výber a plno kreatívnych nápadov pre Váš zrub, zrubový dom, alebo drevený dom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.