Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Chatová osada Termálne kúpalisko Vincov Les

Termálne kúpalisko Vincov les , 925 21, Sládkovičovo
 
Chata

Chatová osada sa nachádza priamo v areáli Termálneho kúpaliska, ktoré je iba 45 km od Bratislavy. Chatky sú apartmánového typu pre 4 osoby. Každá chatka má svoje vlastné sociálne zariadenie WC, umyvadlo,sprchu s teplou a studenou vodou, kuchynský kútik s drezom, s chladničkou a dvojplatničkou. Pred každou chatkou je vonkajšie sedenie. V letnej sezóne je možnosť stanovania a karavanovania v areáli kúpaliska.

Je tu vybudovaných 5 vonkajších bazénov: plavecký bazén s teplotou do 26 °C, 2 rekreačné bazény s teplotou do 28 °C, detský bazén s teplotou do 32°C, kľudový bazén s teplotou do 38 °C. Reštaurácia a bufety ponúkajú široký sortiment jedál a nápojov.

V našej ponuke sú týždňové rekreácie, víkendové pobyty, školské výlety, plavecké kurzy, rodinné oslavy, svadby, školenia a iné.

Kúpalisko je super s ubytovanie tiež, nič nám tu nechýbalo, maximálna spokojnosť.
majka
95%
11.04.2012

Chatová osada Termálne kúpalisko Vincov Les zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 156

Vybavenie zariadenia

OhniskoDetské ihriskoLetná terasaGril
Chatová osada je situovaná na rozsiahlom pozemku, ktorý poskytuje dostatočne voľný priestor a zároveň súkromie uprostred zelene. Pred každou chatkou je vonkajšie sedenie.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeRádioKuchyňaPrístelka Chladnička
Vybavenie chatiek: chatku tvoria dve miestnosti (2+2 postele), v prednej miestnosti sa nachádza okrem postelí stôl (konferenčný alebo jedálenský) a minikuchynka so základným vybavením, ktoré umožňuje prípravu a ohrev jednoduchých jedál, Každá chatka má vlastné sociálne zariadenie. V chatkách sa používa teplá voda z termálneho vrtu. Voda nie je vhodná na varenie.

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoVolejbalFutbalTuristické trasyCyklistické trasyminigolfPožičiavanie športových potriebPrírodné kúpaliskoVodné športyDetské ihriskoBowlingBiliardBežkovanieZber húbKrytý bazénTenisStolný tenisRybolovDetský tábor
Športové možnosti sú v areáli chatovej osady, nájdete tu priestory na rekreačný šport a v recepcii vám na požiadanie zapožičajú lopty a rakety. V blízkosti chatiek sa nachádza malé detské ihrisko a v areáli kúpaliska nájdete ďalšie detské atrakcie.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemeckyMaďarskyPoľskyRusky
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Chaty, Ubytovanie Sládkovičovo
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy KONTIO na kľúč. Široký výber a plno kreatívnych nápadov pre Váš zrub, zrubový dom, alebo drevený dom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.