Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Chaty Hldočín, Uhliská, Ostražica

Uhliská 642, 027 43, Nižná okres Tvrdošín
 
Chata

Ponúkame návštevníkom ubytovanie v krásnych chatách Hldočín, Uhliská a Ostražica. Chaty sú vhodné najmä pre kamarátske partie, menšie firmy alebo väčšie rodiny s deťmi. Všetky chaty sa nachádzajú v bezprostrednej blízkosti svahu a vleku, na zjazdovku to tak máte naozaj na skok. Môžete využiť aj zľavy na skipasy. Po celý čas vášho pobytu sa o vás bude starať milý a ochotný personál. Môžete u nás zorganizovať firemné stretnutia, školenia, alebo akékoľvek iné eventy.

Povětšině pobýváme celý den v horách.. Proto nám stačí tohle ubytování ubytování v chatách. je tu čisto, klid a pohoda. Jsme maximálně spokojeni. Personálu patří poděkování!
Franto
97%
14.02.2017

Chaty Hldočín, Uhliská, Ostražica zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 12

Vybavenie zariadenia

Detské ihriskoKrbGrilParkoviskoSauna
Každá chata má kapacitu 12 osôb. Nachádzajú sa v nej 3 trojlôžkové izby s prístelkou a spoločenská miestnosť s krbom. Vyhriaty krb dokáže po perfektnej lyžovačke vyčarovať naozaj kúzelnú oddychovú atmosféru.

Veľkým plusom spoločenskej miestnosti je aj plne vybavená kuchynská linka, vďaka čomu si môžete zabezpečiť vlastné stravovanie.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeKuchyňaTVChladničkaInternet
V každej izbe sa nachádza kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. V každej izbe aj k dispozícii satelitná TV.

Možnosti športovania

Termálne kúpaliskoLyžovanieTuristické trasyCyklistické trasyPrírodné kúpaliskoVodné športyBežkovaniePoľovačkaZber húbSki servisRybolov
Všetky chaty sa nachádzajú v bezprostrednej blízkosti svahu a vleku Lyžiarskeho strediska Nižná-Uhliská. Ostatné športové možnosti sú v blízkom okolí.

Možnosti wellness

Sauna

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemeckyPoľsky
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Chaty, Ubytovanie Nižná okres Tvrdošín
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy KONTIO na kľúč. Široký výber a plno kreatívnych nápadov pre Váš zrub, zrubový dom, alebo devený dom.