Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Chaty TATRA

Chatová osada Tatranská Štrba – Lieskovec , 059 41, Tatranská Štrba
 
Chata

Chaty TATRA sa nachádzajú na úpätí Vysokých Tatier, v tichom prostredí chatovej osady Tatranská Štrba – Lieskovec, v nadmorskej výške 950 m. Sú ideálnym východiskom do všetkých okolitých národných parkov – Vysokých, Západných, Nízkych Tatier a Slovenského Raja, pričom ponúkajú pre chaty nadštandardné ubytovanie. Chaty sú 2 objekty, ktoré sa dajú prenajímať aj samostatne s kapacitou 12+22 osôb (6+9 izieb).

V zime sú v okolí udržiavané bežkárske trate, najbližšie lyžiarske stredisko je Štrbské pleso. Fínska sauna vám spríjemní zimné večery. Po saunovaní je k dispozícii relaxačná miestnosť s masívnymi drevenými lehátkami pred kozubom.
V lete je okolie chát ideálne pre peších turistov a cykloturistov. Lúku s ohniskom a hojdačkou ocenia aj rodiny s deťmi. Záujemcom poskytneme gril, palice na opekanie a tiež kotol s trojnožkou na guláš.

Chaty sú vhodné aj na stretnutia po rokoch, rodinné a firemné stretnutia (veľká, príjemná spoločenská miestnosť pre 28-30 osôb).

Menšia chata má 6 menších dvojlôžkových izieb, z toho 3 s manželskými posteľami (šírka postele 140 cm), 1 s oddelenými a 2 izby s posteľami, ktoré sa dajú spojiť aj oddeliť.
Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom. Disponuje veľkou spoločenskou miestnosťou resp. jedálňou s kozubom a veľkou kuchyňou.
Väčšia z chát disponuje 9 väčšími izbami, z toho 5 dvojlôžkových a 4 trojlôžkové. Každá izba má vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom. Väčšia chata má menšiu jedáleň s kozubom a menšiu kuchynku. V suteréne má chata fínsku saunu a ďalšiu, väčšiu spoločenskú miestnosť (rovnako s kozubom), ktorá slúži aj k saune ako relaxačná. Na poschodí je pingpongový stôl. Väčšia chata má pri vstupe do chaty nadzemnú terasu s posedením.

Základný cenník:

Ubytovanie/osoba/noc/slaba sezona – 17 Euro (minimum 2 noci) – izba dvoj a trojlôžková
Ubytovanie/osoba/noc/silna sezona– 18 Euro (minimum 3 noci) - izba dvoj a trojlôžková
Ubytovanie/osoba/noc – 24 Euro (minimum 2 noci) – individuálna izba
Ubytovanie na 1 noc- 20 Euro/os/noc - izba dvoj a trojlôžková
Ubytovanie na 1 noc – 30 Euro/os/noc - izba individuálna
Prenájom malej chaty (12 miest) – 180 Euro/noc, min.2 noci **
Prenájom veľkej chaty (22 miest) – 280 Euro/noc, min.2 noci**
Prenájom oboch chát (34 miest) – 420 Euro/noc, min.2 noci**
Pri ubytovaní na 7 a viac nocí – ceny dohodou
Miestny poplatok 0,75 Euro/dospelá osoba a noc nie je zahrnutý v cene
Slaba sezona: po Velkej noci - 15.jun, 1.oktober -23.december
Silna sezona: 3.januar - Velka noc vratane, 16.jun -30.september, Vianoce

Chaty TATRA zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 34

Z najbližších zariadení odporúčame

Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Chaty, Ubytovanie Tatranská Štrba
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy KONTIO na kľúč. Široký výber a plno kreatívnych nápadov pre Váš zrub, zrubový dom, alebo drevený dom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.