Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Chata - Eva

Jezersko 18, 059 03, Jezersko
 
Chata

Chata Eva sa nachádza v zamagurskej dedinke Jezersko, ktorá je typickou chatovou dedinou ponúkajúcou pokoj pre oddych a načerpanie energie.

Obec Jezersko sa rozprestiera pod hrebeňom Spišskej Magury, v ochrannom pásme Pieninského národného parku. So svojou výhodnou pozíciou Jezersko ponúka široké možnosti letnej ako aj zimnej turistiky, celoročných ako aj sezónnych športových aktivít a spoznávanie Zamaguria a jeho okolia.

Chata sa nachádza v začiatočnej časti obce. Chata Eva na Jezersku ponúka ubytovanie pre všetkých návštevníkov – rodiny s deťmi, páry, skupiny, turistov, lyžiarov.

Zamagurie a jeho prekrásna príroda ponúkajú neuveriteľné množstvo príležitostí na šport, relax a spoznávanie. Neváhajte a príďte nás navštíviť.

Úžasný relax v príjemnom prostredí. Ďakujeme za všetko, bolo nám u vás fantasticky. Veríme, že sme tu neboli naposledy a zopakujeme si to.
Olinka
98%
21.01.2013

Chata Eva zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 14

Vybavenie zariadenia

OhniskoPsom vstup povolenýKrbParkovisko
Chata Eva ponúka ubytovanie pre 14 osôb.
Na prízemí chaty sa nachádza posedenie s kapacitou 14 ľudí vybavené kuchynkou (plynový sporák s elektrickou rúrou, kanvica, mikrovlnka, chladnička) a barovým pultom. Samozrejmosťou je TV s USB výstupom a samostatné WC, spoločenská miestnosť s posedením pred krbom, biliardom a stolným futbalom, kde sa môžete zabaviť. K dispozícii je WiFi pripojenie a miesto na parkovanie.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeKuchyňaTVPrístelka Internet
Na poschodí sa nachádzajú 3 izby, izby je možné prenajať aj samostatne:
apartmán - dvojlôžková izba s možnosťou podkrovnej prístelky v počte dvoch lôžok, dohromady štyri lôžka. Apartmán je vybavený kuchynským a jedálenským kútom ( plynový sporák, elektrická rúra, kanvica, mikrovlnka), televíziou so satelitom a vlastnou kúpeľňou s wc ( sprchový kút, umývadlo, wc),
dve štvorlôžkové izby - každá izba má vlastnú kúpeľňu s wc (sprchový kút, umývadlo, wc). Jedna z týchto izieb ponúka možnosť dvojlôžkovej podkrovnej prístelky.

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoLyžovanieTuristické trasyCyklistické trasyJazda na koniPrírodné kúpaliskoBežkovanieKorčuľovaniePoľovačkaZber húb
Chodník korunami stromov sa nachádza v srdci druhovo pestrých lesov Bachledovej doliny. Ukáže vám, v čom je príroda Spišskej Magury jedinečná. Spoznáte tunajšie lesy, stanete sa súčasťou lesného života a spoznáte mnoho živočíchov a rastlín, ktoré nájdete len málokde.
Najviac navštevovanou časťou Pienin je prielom Dunajca. Prielomom môžete prejsť pešo po náučnom chodníku vedúcom okolo rieky, alebo ho splaviť na pltiach, či raftoch.
Tri Koruny, symbol Pienin, ponúkajú nádherný výhľad na Zamagurie a Tatry. Za zmienku taktiež stojí Sokolica a výstup na ňu spojený s prekrásnymi výhľadmi na prielom Dunajca.

Lyžiarske stredisko SKI Bachledova – Jezersko – Franková s priamym prístupom z Jezerska a bezplatným parkovaním, ponúka zjazdovky vhodné pre začiatočníkov ako aj pre skúsených lyžiarov.
SKI Polana Sosny v neďalekom Poľsku (cca 15 km od chaty) ponúka lyžovačku s výhľadom na priehradu a Niedzický zámok.
SKI pod Bufarkom – Spišské Hanušovce je malý lyžiarsky areál s rodinnou atmosférou ponúka pokojnú lyžovačku pre začínajúcich lyžiarov a pohodovú rodinnú lyžovačku.

V zariadení sa možno dohovoriť

PoľskyRusky
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Chaty, Ubytovanie Jezersko
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy KONTIO na kľúč. Široký výber a plno kreatívnych nápadov pre Váš zrub, zrubový dom, alebo devený dom.