Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Chata - Hámor

Chata Hámor , 985 05, Kokava nad Rimavicou
 
Chata

Ponúkame ubytovanie a stravu po celý rok pre školy v prírode, školské výlety, letné tábory, lyžiarske kurzy, športové sústredenia, rodinné pobyty a akcie, sviatky, Veľká noc, Vianoce a  Silvester na horách,  školenia, oslavy, svadby a pod. 

Akcia:  v mesiacoch  marec, apríl, september, október -  zľava 10 % z ubytovania pri počte nad 35 osôb a minimílne 3 prenocovaní.

Kokava nad Rimavicou leží na južných výbežkoch Slovenského Rudohoria, pod Klenovským Veprom. Je jednou z najvýznamnejších obcí historicky známeho územia, tzv. Malohontu. Jej okolie je prevažne hornaté a zalesnené. Vo vzdialenosti cca 3 km od obce /smer - Lehota nad Rimavicou/ sa nachádza v príjemnom a tichom lesnom prostredí  pod vrchom Sinec (916 m.n.m.) rekreačné stredisko Chata HÁMOR. Okolie poskytuje návštevníkom vhodné podmienky na letnú i zimnú turistiku, agroturistiku, cykloturistiku, zber húb, rybolov, lyžovanie.... Región Gemer - Malohont ponúka k spoznávaniu množstvo prírodných krás, kultúrnohistorických pamiatok, múzeí, a pod. Tešíme sa na Vás.

Príjemný personál,pred chatou veľký priestor na hranie pre deti, ohnisko na večernú opekačku - super.
Eva
67%
06.10.2010

Chata Hámor zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 81

Vybavenie zariadenia

OhniskoDetské ihriskoNefajčiarske prostredieParkovisko
Jedáleň, bufet, sauna, biliard, šípky, stolný futbal, dve spoločenské miestnosti - TV, DVD (pre ŠvP - učebne), táborové ohnisko, hojdačky, detský bazén, parkovisko.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeSpoločné sociálne zariadenie
Niektoré izby majú WC a sprchu.

Možnosti športovania

Krytý bazénLyžovanieVolejbalFutbalTuristické trasyCyklistické trasyJazda na koniPožičiavanie športových potriebDetské ihriskoBiliardBežkovanieZber húbStolný tenisŠkola v prírodeDetský tábor
Lukostrelba, ruské kolky, trampolíny, požičovňa športových potrieb (aj lyžiarska výstroj).
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Chaty, Ubytovanie Kokava nad Rimavicou
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy KONTIO na kľúč. Široký výber a plno kreatívnych nápadov pre Váš zrub, zrubový dom, alebo drevený dom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.