Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Chata - Homôlka - Recenzie

Valaská Belá , 972 28, Valaská Belá
 

Hodnotenie 47 %

4 recenzie
Pridajte Vašu recenziu
Personál 60%
Služby 40%
Čistota 43%
Komfort 38%
Pomer cena/hodnota 53%
Celkovo 50%

positive
--
65
negative Priatelia lyžiari, dobre si premyslite, či naozaj chcete sem ísť lyžovať... Dňa 2. 1. 11. som telefonoval na číslo uvedené na webe,kde som sa dozvedel, že "kopec je biely, zajtra od 9. do 16. fungujeme!". Prišiel som 3. 1.11 ráno, zdola všetko vypadalo naozaj krásne (vlek ešte nešiel), svah biely skutočne bol. Zakúpil som celodenné lístky pre celú rodinu a hľa - na vleku 2 cm snehu, po predchádzajúcich lyžiaroch viac trávy ako snehu, zísť dolu bolo umenie - nie že sa nedalo, ale nezničiť lyže, to bolo to umenie... Skúste za týchto okolností vrátiť použítý lístok - všetci viete, čo je tam uvedené... A prevádzkovateľ Vás nie je povinný pri kúpe lístka informovať o nevhodnosti terénu... Keďže tam hore nie je voda, technický sneh nehrozí. 34 euráčikov samozrejme nevrátili, odišiel som preto so slovami, nech si za ne nakúpia cisterny... Verím, že nebudete hlúpi a tento fond už nepodporíte!
endo, Rodina so staršími deťmi, Dátum pobytu od 3.1.2011 do 3.1.2011
positive
pekné okolie, moznost lyzovacky, turistiky. Vyborne varili.
15
negative starsie zariadenie izby
Jozef, Mladý pár, Dátum pobytu od 29.12.2009 do 1.2.2010
positive
Veľmi výborné prostredie vhodné na turistiku alebo len prechádzky po nádherných lesoch. Nájdete tu aj krčmu, taktiež hneď za chatou je autobusová zastávka a ihrisko kde môžte btyť po celý deň. Pred chatou nájdeme plochu pre loptové hry ako futbal, vybíjaná a iné. Navigačnú a poučnýu tabulu nájdeme blízko chaty. Kopce sú sprístupnené, vnútri je bar, hracia miestnosť. Má veľa izieb, jedáleň ale aj izby s balkónmi.Bazén je v areáli.Cez zimu je to ideálne miesto na Lyžovačku.
101
negative Nikdy nenapustený bazén.
Erik, Skupina, Dátum pobytu od 1.1.1970 do 1.1.1970
positive
skvely personál, prijemne prostredie, velmi pekny vzhľad chaty hlavne zvonka
100
negative boli by potrebne upraviť interiér chaty...
Marián , Skupina, Dátum pobytu od 20.9.2010 do 24.9.2010
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy KONTIO na kľúč. Široký výber a plno kreatívnych nápadov pre Váš zrub, zrubový dom, alebo drevený dom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.