Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Horské chaty Oščadnica

Oščadnica 1774, 023 01, Oščadnica
 
Chata

Horské chaty Oščadnica - ZAGRAPA, vitajte v rozprávke!

Našu ponuku tvoria štyri plne vybavené a nadštandardne zariadené chaty v krásnom prostredí pod Veľkou Račou. Príďte sa presvedčiť sami a oddýchnite si v lone kysuckej prírody.

Horské chaty sa nachádzajú v známej obci Oščadnica neďaleko lyžiarskeho strediska PARK SNOW Veľká Rača, ktoré patrí k TOP 5 najlepším strediskám na Slovensku. Táto časť Kysúc poskytuje nádherné horské scenérie a zároveň komfort aj pohodlie pri rekreácii. Rýchla dostupnosť z Bratislavy (2 hodiny) a takisto aj z krajského či okresného mesta (Žilina - 20 minút, Čadca - 5 minút) robí z tohto projektu dostupné a zaujímavé miesto pre oddych. Poskytuje komfort rodinného domu, integritu bytu a úžasné prostredie uprostred hôr ako zrubový dom.

V dosahu 60 km sa nachádza niekoľko lyžiarskych stredísk, golfové ihrisko, wellness rezorty (SK, PL) a množstvo cyklistických aj turistických trás určených na aktívne trávenie voľného času.

Vybavenie horských chát: 3 spálne a 3 kúpelne v každej chate, plne vybavená kuchyňa so všetkými spotrebičmi, LCD TV v každej spálni, 107cm LCD TV v obývačke, pripojenie na internet, infrasauna, vonkajšia vírivka, parkovacie státia priamo pred chatou, krb.

Bezchybný víkendový relax. Veľmi pekný interiér, pekná príroda okolo. Už aby bolo leto, vrátime sa zase na pár letných dní.
Aďa a Viky
95%
29.04.2013

Horské chaty Oščadnica zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 32

Vybavenie zariadenia

OhniskoBaby friendlyDetské ihriskoKrbNefajčiarske prostredieParkoviskoSauna

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeKuchyňaTVAudio video technikaChladničkaInternet

Možnosti športovania

LyžovanieTuristické trasyCyklistické trasyBežkovanieZber húbKrytý bazénSki servis

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemeckyRusky
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Chaty, Ubytovanie Oščadnica
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy KONTIO na kľúč. Široký výber a plno kreatívnych nápadov pre Váš zrub, zrubový dom, alebo devený dom.