Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Chata - na Liptove

Prosiel 0, 032 23, Prosiek
 
Chata
Ponúkame Vám ubytovanie v novopostavenej desať lôžkovej, komplet zariadenej Chate v srdci Slovenska na Liptove v podhorskej obci Prosiek. Ubytovanie je vhodné najmä pre rodiny s deťmi. Ubytovanie v objekte je samostatné bez majiteľov. Hostia majú k dispozícií veľkú záhradu, altánok so záhradným grillom, hojdačku pre malé deti, pieskovisko, detský kútik. V chate je zariadená kuchyňa so spoločenskou miestnosťou v ktorej sa nachádza krb. Sociálne zariadenie sa nachádza ako na prízemí, tak vo vrchnej časti chaty. Spojenie s okolitým svetom zabezpečuje TV SAT/HIFI veža v spoločenskej miestnosti, ako aj dobrý signál všetkých 3 mobilných operátorov. Parkovanie pri chate na pozemku je samozrejmosťou ( max 3 autá ).
Prostredie, hoci chata je uprostred obce. Podla fotiek to tak nevyzerá.
Zdenka
53%
16.01.2014

Chata na Liptove zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 10

Z najbližších zariadení odporúčame

Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Chaty, Ubytovanie Prosiek
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy KONTIO na kľúč. Široký výber a plno kreatívnych nápadov pre Váš zrub, zrubový dom, alebo drevený dom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.