Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Hotel - Ambassador - Recenzie

Hlavná 101, 040 01, Košice
 

Hodnotenie 65 %

1 recenzia
Pridajte Vašu recenziu
Personál 80%
Služby 70%
Čistota 40%
Komfort 80%
Pomer cena/hodnota 60%
Celkovo 60%

positive
Hotel je dobre situovaný v centre mesta a musím pochváliť posteľ a kvalitu postelného prádla. Personál milý, hlavne páni na recepcii.
1
negative Po príchode na hotelovú recepciu, nás recepčná upozornila na technickú závadu v kúpeľni, ktorú mala údržba odstrániť skôr pred príchodom hosťa na izbu ale toto sme akceptovali po dlhej ceste zo západného Slovenska ale len preto, že sme sa chceli konečne vybaliť a rýchlo sa osprchovať. Čo by so vytkol 4* hotelu je hlavne čistota izby a kúpeľne. Na dverách kúpeľne ,, okrasné lišty ,, súvislá vrstva prachu, špinavé umývadlo a točka, nedočistené zrkadlo a sprchový kút. V izbe špinavá stena a zatečená ,, zrejme zle vyriešená izolácia strechy ,, , špinavé okná a klimatizácia. Mali sme zaplatené len raňajky, po príchode do reštaurácie v ktorej sa sa podávali raňajky sme museli hľadať čistý stôl, párky a miešané vajíčka boli studené. Druhý deň sme prišli na raňajky v tom istom čase, viac než polovička ponúkaného sortimentu raňajok nebola k dispozícii. Jedine čo by som na recepcii vytkol tak príprava účtu, manželka tam bola zopár krát a účet nebol pripravený a pri odchode sa recepčná ani neinformovala ako sme boli spokojný s pobytom.
why return Prečo by som sa vrátil/a? Možno lokalizácia hotela v centre mesta.
Radovan, Rodina s malými deťmi, Dátum pobytu od 20.8.2021 do 22.8.2021
 
Reklama

GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou.

Objednávka kvetov, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.

Vyberte si skvele darčeky pre rôzne príležitosti: Darčeky pre muža Darček pre ženu Darček na svadbu Darček na krstiny