Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Apartmánový Wellness Garni Hotel Relax starstarstar***

Slnečné jazerá – Sever 2572, 903 01, Senec
 
Hotel

Apartmánový Wellness Garni Hotel Relax sa nachádza priamo na brehu Slnečných jazier – sever v Senci.

Svojim situovaním a symbiózou pokoja vodnej hladiny vytvára klientom komfort kľudu a relaxu. Hotel disponuje vlastnou hotelovou plážou s bazénom na terase.

Apartmánový Wellness Garni Hotel Relax je atraktívnym garni hotelom na úrovni. Vychutnajte si oázu pokoja, užite si svoju dovolenku, svoj voľný čas, užite si život!

Apartmánový Wellness Garni Hotel Relax sa nachádza priamo na brehu Slnečných jazier – sever v Senci.

Svojim situovaním a symbiózou pokoja vodnej hladiny vytvára klientom komfort kľudu a relaxu. Hotel disponuje vlastnou hotelovou plážou s bazénom na terase.

Apartmánový Wellness Garni Hotel Relax je atraktívnym garni hotelom na úrovni. Vychutnajte si oázu pokoja, užite si svoju dovolenku, svoj voľný čas, užite si život!

Zobraziť viac

Boli sme v tomto hoteli minulé leto a bolu tu fajn. Naše deti sa riadne vyšantili v hotelovm bazéne a chutilo im jesť. Jedivo naozaj dobré aj manžel bol spokojný. Premýšlame kam tieto prázdniny, plánujeme návrat sem.
AďKA s rodinou
97%
21.03.2017

Apartmánový Wellness Garni Hotel Relax zahŕňa

Vybavenie zariadenia

ReštauráciaDenný barNefajčiarske prostredieLetná terasaGrilParkovisko
Ubytovaní hostia môžu využívať súkromnú hotelovú pláž, WIFI pripojenie na internet, vonkajší bazén i vlastné uzatvorené parkovisko.

Letný lake bar s výhľadom na Slnečné jazerá je miestom, kde si môžete vychutnať rôzne pochúťky. Terasa ponúka príjemnú a tichú atmosféru v objatí Slnečných jazier. Je vhodná na príjemné posedenie pri dobrom jedle, miešanom nápoji, voňavej káve či múčniku s priateľmi. Obľúbená je u mamičiek s deťmi, ktoré sa tu môžu vyšantiť, hrať rôzne hry či maľovať a mamičky si môžu oddýchnuť.

Tešíme sa na Vás aj v našej reštaurácii v hoteli Zátoka s prekrásnym výhľadom na hladinu jazera, kde si môžete pochutnať na rôznych gurmánskych špecialitách z miestnej aj medzinárodnej kuchyne. Ak si nechcete robiť starosti o jedlo, zabezpečíme Vám tu raňajky, polpenziu alebo aj plnú penziu za zvýhodnené ceny pre hostí.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeKuchyňaTVPrístelka ChladničkaInternet
Apartmánový Wellness Garni Hotel Relax disponuje 18 priestrannými dvojlôžkovými izbami s balkónom s posedením. Všetky izby prešli rekonštrukciou v roku 2017 a sú vybavené s ohľadom na maximálne pohodlie a komfort hostí. Južne orientované izby majú výhľad priamo na jazero. Vo vybraných izbách je možnosť pristavenia jednej prístelky. Vybavenie izieb: kúpeľňa so sprchovým kútom, balkón s posedením, WIFI, LCD televízor.

SUITE 2+2 s výhľadom na jazero poskytuje komfort a súkromie v podobe 2 oddelených izieb, každá s 2 lôžkami. Samozrejmosťou je taktiež balkón, vhodné pre 4 osoby. Všetky izby prešli rekonštrukciou v roku 2017 a sú vybavené s ohľadom na maximálne pohodlie a komfort hostí.
Vybavenie: kúpeľňa so sprchovým kútom, balkón s posedením, WIFI, LCD televízor.

V nových moderne zariadených a priestranných apartmánoch je veľkou výhodou vlastná plne vybavená kuchyňa na každom apartmáne.

Apartmány COMFORT sú vhodné pre 4 osoby. Samozrejmosťou je aj vlastná oddelená terasa s posedením. Južne orientované terasy majú priamy výhľad na jazero. Všetky naše apartmány prešli kompletnou rekonštrukciou v roku 2018.
Vybavenie: kúpeľňa so sprchovým kútom, kuchyňa, terasa s posedením, WIFI, LCD televízor.

Apartmány GRAND sú vhodné pre 6 osôb. Súčasťou väčšiny apartmánov je aj vlastná oddelená terasa s posedením. Južne orientované apartmány majú priamy výhľad na jazero. Všetky naše apartmány prešli kompletnou rekonštrukciou v roku 2018.
Vybavenie: kúpeľňa so sprchovým kútom, kuchyňa, terasa s posedením u väčšiny apartmánov, WIFI, LCD televízor.

Luxusný apartmán DELUXE s množstvom priestoru ponúka nadštandardné ubytovanie pre 4 osoby. V apartmáne sa nachádza spálňa s manželskou posteľou, obývačka s extra veľkým rozťahovacím gaučom a plne zariadená kuchyňa. Dovolenkové chvíle si môžete užívať na rohovej terase s posedením a výhľadom priamo na jazero. Apartmán prešiel rekonštrukciou v roku 2018.
Vybavenie: priestranná kúpeľňa s vírivou vaňou, 2x toaleta, kuchyňa, terasa s posedením a výhľadom na jazero, WIFI, LCD televízor.

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoSurfovanieTuristické trasyCyklistické trasyJazda na koniPrírodné kúpaliskoVodné športyDetské ihriskoKorčuľovanieRybolov
Najväčším lákadlom sú Slnečné jazerá a vďaka nim sa Senec stal jedným z najvýznamnejších letných rekreačných oblastí Slovenska. Vyše 100 ha vodnej plochy a slnečný svit viac než 2200 hodín poskytujú výborné možnosti venovať sa obľúbeným športovým a relaxačným činnostiam ako sú plávanie, vodné bicyklovanie, člnkovanie, rybárčenie, zorbing, paintball, cykloturistika a mnoho ďalších.

Aquapark Senec je otvorený 365 dní v roku. Všetkých láka 28° – 38° stupňová voda z vrtu v 6-tich rôznych bazénoch. Počas letnej sezóny sa prevádzka rozširuje až na 11 bazénov. V nich nemôžu chýbať tie najlákavejšie vodné atrakcie – tobogány, šmykľavky, vodné trysky, chrliče, protiprúdy, masážne lavice, vodný dáždnik...

Možnosti wellness

MasážAromaterapeutická masážVírivý kúpeľSauna
Vitálny svet je miestom, kde telo a duša prichádza do prirodzenej rovnováhy. Je to miesto, kde príjemná jaskynná architektúra, vonné esencie, aromaterapia, relaxačná hudba, muzikoterapia, vodné osvieženie hydroterapia a oddychová časť – tepidárium, sú zárukou dokonalého oddychu. Vitálny svet predstavuje celkový relaxačno – uvoľňujúci koncept s účinnými ošetreniami, ktorý sa opiera o špičkovú kozmetickú technológiu a zmyslové prostredie. Výsledkom týchto kúr je nielen krásna pokožka celého tela, ale aj harmonizácia tela a ducha.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemecky
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie v hoteli, Ubytovanie Senec
 
Reklama

GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou.

Objednávka kvetov, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.

Vyberte si skvele darčeky pre rôzne príležitosti: Darčeky pre muža Darček pre ženu Darček na svadbu Darček na krstiny