Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Hotel - Aquatermal
starstarstar
*** - Cenník

Hlavná 320 , 991 02, Dolná Strehová
 

Doplňujúce informácie

Raňajky a vstupy do vnútorných bazénov sú pre ubytovaných hostí poskytované bezplatne.

Miestny poplatok je vo výške 0,70 € /osoba /noc. Uvedené ceny sú vrátane DPH.
Deti do 4,99 rokov - ubytovanie zadarmo, bez nároku na lôžko. V prípade záujmu postieľka grátis.

Ohľadom informácií o aktuálnych cenách za ubytovanie kliknite na PULTOVÝ CENNÍK.

Užite si pobyt presne taký aký vám najviac vyhovuje. Pripravili sme pre vás rôzne kombinácie služieb pre rôzne účely pobytu. Výber je len na vás! Pozrite si naše POBYTOVÉ BALÍKY SLUŽIEB.

Stravovanie

  Cena Popis
Raňajky - Raňajky sú v cene ubytovania.
Polpenzia - -
Plná penzia - -
Výber jedál z jedálneho lístka - áno
Možnosť prípravy vlastnej stravy - -

Gastronomické špeciality nášho šéfkuchára a najchutnejšie vína z Veľkokrtíšskeho regiónu, aj o tomto je naša reštaurácia. Spojením príjemnej atmosféry, chutného jedla a vína budete svedkom príjemného a nezabudnuteľného zážiku.

Radi Vás privítame v novej časti našej reštaurácie, v Café & Bar & Restaurant Hotela Aquatermal***. Vytvorili sme nový a unikátny priestor pre skutočne výbornú A lá carte reštauráciu, kde môžeme splniť očakávania hostí prichádzajúcich "zvonku". Pôvodnú časť reštaurácie využívame pre raňajky a večere ubytovaných hostí a nová časť je ako stvorená pre príjemné posedenie a gastronomický zážitok.
Posedieť si pri dobrej káve, výbornom dezerte, alebo pri niečom alkoholickom môžete práve tu. Našou pýchou sú nielen vína od vynikajúcich vinárov z oblasti Novohradu a Hontu, ale aj široký výber skvelých koňakov a whisky, kde vám srdečne poradí náš školený personál.
 
Reklama

GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou.

Objednávka kvetov, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.

Vyberte si skvele darčeky pre rôzne príležitosti: Darčeky pre muža Darček pre ženu Darček na svadbu Darček na krstiny