Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Hotel - Avion - Recenzie

Ivánska cesta 15, 814 21, Bratislava
 

Hodnotenie 95 %

1 recenzia
Pridajte Vašu recenziu
Personál 100%
Služby 100%
Čistota 100%
Komfort 70%
Pomer cena/hodnota 100%
Celkovo 100%

positive
Hotel nás milo prekvapil zrekonštruovanými izbami, nakoľko sme očakávali internátový štýl bývania (boli sme ubytovaní na treťom poschodí v bunke). Všetky nižšie menované nedostatky treba brať s veľkou rezervou - milý a chápavý personál hotela nám vyšiel za každým v ústrety (či už to bola prípojka na internet, čajová lyžička alebo aj uterák na podlahu do kúpeľne). Izby boli čisté, nechýbali ani uvádzaný TV, rýchlovarka a chladnička - veľké plus. Navyše je v tesnom okolí (odhliadnúc od blízkosti obchodného centra, ktorý poskytuje ďalšie možnosti stravovania) niekoľko reštaurácii za priaznivú cenu.
10
negative Hotelu nie je veľmi čo vytknúť, skôr len upozornenie pre náročnejších klientov (v blízkosti, oprotu obchodnému centru Avion, sa nachádza moderný 4-hviezdičkový hotel, kde si prídete na svoje). Hotel Avion využíva každý meter štvorcový veľmi funkčne, treba preto rátať s menšou rozlohou izieb, kuchynky aj sociálneho zariadenia. Taktiež počítajte s absenciou základného riadu - prítomné len šálky, bez príboru, tanierov.
why return Prečo by som sa vrátil/a? Hotel na nás spravil veľmi dobrý dojem, radi sa sem vrátime.
Zuzana, S priateľmi, Dátum pobytu od 16.9.2012 do 20.9.2012
 
Reklama
GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou. Namiesto kapitálových investícií a dlhého času na vybudovanie serverovne si požadované riešenie vytvoríte niekoľkými kliknutiami myšou a s použitím kreditnej karty. Nemusíte mať obavy o bezpečnosť svojich dát, GAMO Cloud je vybudovaný s maximálnym dôrazom na bezpečnosť.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.