Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Hotel - Boutique Hotel Empress starstarstarstar**** - Recenzie

Košická 1, 048 01, Rožňava
 

Hodnotenie 100 %

2 recenzie
Pridajte Vašu recenziu
Personál 100%
Služby 100%
Čistota 100%
Komfort 100%
Pomer cena/hodnota 100%
Celkovo 100%

positive
Tento štýlovo vybavený hotel sme navštívili s priateľom začiatkom leta. Izba bola veľmi pekne zariadená a zachovala v nás pozitívny dojem. Ochutnávka kuchyne bola pre nás tiež dobrou voľbou, či už pri výbere raňajok alebo večere. Najviac sa nám však páčilo vo wellness, kde nám bola umožnený skutočný relax a pohodlie. Personál bol veľmi milý a pôsobil skutočne profesionálne.
17
negative Šampanské na izbe bolo moc sladké, ale to ako ze nedostatok zo strany hotela nepovažujem- sto ľudí, sto chutí:)
Adela , Mladý pár, Dátum pobytu od 3.6.2011 do 5.6.2011
positive
Vynikajúce jedlo, ubytovanie, wellness
16
negative žiadne
Mária, Mladý pár, Dátum pobytu od 1.4.2011 do 3.4.2011
 
Reklama
GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou. Namiesto kapitálových investícií a dlhého času na vybudovanie serverovne si požadované riešenie vytvoríte niekoľkými kliknutiami myšou a s použitím kreditnej karty. Nemusíte mať obavy o bezpečnosť svojich dát, GAMO Cloud je vybudovaný s maximálnym dôrazom na bezpečnosť.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.