Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Hotel - Čierny Orol starstarstar***

Námestie baníkov 17, 048 01, Rožňava
 
Hotel

CENOVÝ HIT - turistická izba / ubytovanie v hoteli za cenu turistickej ubytovne: iba za 17 € / posteľ / noc.

Príjmite pozvanie na návštevu staromeštianskeho domu z 15 storočia na námestí Baníkov v Rožňave, ktorý v súčastnosti slúži ako Hotel *** Čierny orol. V jeho pokojnom prostredí prežite príjemné chvíle pohody pri chutnom jedle a pití a jedinečnú atmosféru.

Hotel*** Čierny orol sa nachádza v centre mesta na námestí a je zriadený v historickej budove z 15. storočia. Ubytovanie je vhodné pre obchodných managerov, rodiny s deťmi, náhodných turistov, ale i pre malé autobusové zájazdy, mototuristov, alebo cykloturistov počas celého roka.

Tešíme sa na Vás.

Velmi pekné ubytovanie, chutné jedlo, príjemný personál, všetko na úrovni. Ďakujeme, vrátime sa radi a dúfame že čoskoro.
Olinka a Peťo
100%
17.09.2012

Hotel Čierny Orol zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 35Kapacita reštaurácie: 40Školiace miesta: 12Kapacita kaviarne: 20Kapacita salóniku: 12Prístelky: 5

Vybavenie zariadenia

Bezbariérové zariadenieReštauráciaStrážené parkoviskoPsom vstup povolenýDetské ihriskoVináreňKaviareňLetná terasaZmenáreňSuveníryPredaj drogériového tovaruParkoviskoGurmánsky zážitok
Výborná kuchyňa s majstrami kuchármi, milý personál a zodpovedné vedenie hotela sú garanciou, že z nášho zariadenia odídete spokojní. Pre reštauračné služby Hotela*** Čierny orol sú charakteristické tradičné slovenské a stredoeurópske jedlá pripravované z čerstvých surovín. Ponúkame široký sortimenet mäsitých, bezmäsitých, vegetariánskych a rybacích jedál. Ponúkame aj detské porcie, resp. jedlá pre dvoch. Rovnako pestrý je aj nápojový lístok.

Dobová kamenná pivnica ponúka možnosť osvieženia širokým sortimentom nápojov. Je príjemným miestom na posedenie, prípadne pre oslavy, svadby alebo stretnutia. Dvorová časť Hotela***Čierny orol má okrem uzamykateľného a kamerovým systémom stráženého parkoviska aj okrasnú časť, v ktorej je altánok-letná terasa, s okrasnou zeleňou, skalkou a jazierkom s rybičkami a leknami. Pre mamičky a ich deti je vystavané detské ihrisko.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeTVTelefónPrístelka MinibarInternet
Hotel*** Čierny orol ponúka štandardne i luxusne zariadené izby s internetovým pripojením a s bezbarierovým prístupom.

Možnosti športovania

LyžovanieTuristické trasyCyklistické trasyFitnessTenisRybolov
Národný park Slovenský raj sa nachádza vo východnej časti Slovenska 30 km od Rožňavy. Turisti a vyznávači horských športov sem prichádzajú v každom ročnom období. V južnej oblasti národného parku sa nachádza priehrada Palcmanská maša s dobrými podmienkami pre rybárov. Lyžiarske strediská sú na Dedinkách, Mlynkách, Dobšinej, Vyšnej Slanej a Rejdovej.

Možnosti wellness

MasážSauna

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemeckyMaďarskyRusky

Kongresové služby

Pre firmy ponúkame okrem pracovných obedov a slávnostných recepcií, aj priestory na prezentáciu svojich produktov, školenie pracovníkov a pod.
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie v hoteli, Ubytovanie Rožňava
 
Reklama
Konečne športové členstvo, ktoré sa ti prispôsobí. Rozsiahla ponuka športov, cvičení a lokalít. Športuj podľa vlastných pravidiel s Ready For Sport