Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Hotel - Color starstarstar***

Pri Starom Mýte 1, 814 21, Bratislava
 
Hotel

Hotel Color*** sa nachádza vo východnej časti Bratislavy v mestskej časti Nového Mesta pri Vajnorskej ulici. V blízkosti hotela vo vzdialenosti 800 m sa nachádzajú nákupné centrá najväčšie na Slovensku POLUS a PALACE.Hotel zabezpečuje ubytovaným hosťom prepravu na medzinárodné Letisko M. R. Štefánika Bratislave a taktiež na medzinárodné letisko Viedeň Schwechat. Zdarma sú k dispozícii hotelové parkovacie kapacity, ktoré sú zabezpečené kamerovým systémom. Voľný čas môžete využiť aj v rekreačnom centre Zlaté piesky, v ktorom sa nachádzaju tenisové kurty a okrem kúpania a vodných športov, kde sa možete aj dobre najesť a ponúkajú pestrú ponuku kultúrneho a spoločenské vyžitia.

Hotel Color zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 138Kapacita reštaurácie: 54Kapacita kaviarne: 40Prístelky: 8

Z najbližších zariadení odporúčame

Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie v hoteli, Ubytovanie Bratislava
 
Reklama
Konečne športové členstvo, ktoré sa ti prispôsobí. Rozsiahla ponuka športov, cvičení a lokalít. Športuj podľa vlastných pravidiel s Ready For Sport.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.