Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Design Hotel Preuge starstarstar***

A.Hlinku 8 , 971 01, Prievidza
 
Hotel

Konferenčný Design Hotel Preuge *** sa nachádza priamo v centre Prievidze, len pár kilometrov od zámku Bojnice či Zoologickej záhrady.

Hotel ponúka ubytovanie v komfortne zariadených jednoposteľových až trojposteľových izbách s možnosťou prístelky, v 2 apartmánoch a 1 rodinnej izbe. Všetky izbu sú nefajčiarske a disponujú vlastným sociálnym zariadením so sprchou a WC, fénom, klimatizáciou, minibarom, TV, pracovným stolom, varnou kanvicou a WiFi pripojením zdarma.

Samozrejmosťou je parkovanie priamo pred hotelom zdarma.  

K dispozícií sú konferenčné priestory s kapacitou 50 osôb, preto je Design Hotel Preuge ideálnym miestom pre organizovanie vašich firemných akcií, konferencií, svadieb, či rodinných osláv.  

Unikátna reštaurácia hotela ponúka svojim klientom pokrmy z čerstvých a kvalitných surovín. Náš šéfkuchár a jeho tím sa postarajú o to, aby pre vás bola každá návšteva našej reštaurácie príjemným a nezabudnuteľným zážitkom. Po dobrom jedle si možete oddýchnuť v hotelovom relax centre, kde na vás čaká súkromná vírivka a sauna.  

Tešíme sa na Vás v Designovom Hoteli Preuge ***

Počas nášho školenia bolo o nás super postarané. Ďakujeme za profesionálny servis a výborné jedlo. Vieme si tu predstaviť aj rodinný výlet do okolia s deťmi.
Anna
100%
20.02.2013

Design Hotel Preuge zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 46Prístelky: 19

Vybavenie zariadenia

ReštauráciaPsom vstup povolenýNefajčiarske prostredieKaviareňLetná terasaParkoviskoKlimatizáciaGurmánsky zážitok
Unikátna reštaurácia hotela ponúka svojim klientom pokrmy z čerstvých a kvalitných surovín. Náš šéfkuchár a jeho tím sa postarajú o to, aby pre vás bola každá návšteva našej reštaurácie príjemným a nezabudnuteľným zážitkom.

Kaviareň je otvorená denne od 7.00-21.00 hod. Môžete si tu zahrať biliard, posedieť pri káve alebo čaji v príjemnom, kľudnom prostredí.

V letných mesiacoch si môžete posedieťna letnej terase.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeTVPrístelka izbová službaklimatizáciaMinibarInternet
Hotel ponúka ubytovanie v komfortne zariadených jednoposteľových až trojposteľových izbách s možnosťou prístelky, v 2 apartmánoch a 1 rodinnej izbe. Všetky izbu sú nefajčiarske a disponujú vlastným sociálnym zariadením so sprchou a WC, fénom, klimatizáciou, minibarom, TV, pracovným stolom, varnou kanvicou a WiFi pripojením zdarma.

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoLyžovanieVolejbalFutbalTuristické trasyCyklistické trasyJazda na koniminigolfBowlingBiliardKorčuľovanieGolfFitnesssquashTenis
Športové možnosti sú v okolí.

Možnosti wellness

Vírivý kúpeľSauna
Oddýchnuť si môžete v hotelovom relax centre, kde na vás čaká vírivka či sauna.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemeckyRusky

Kongresové služby

K dispozícií sú konferenčné priestory s kapacitou 50 osôb, preto je Design Hotel Preuge ideálnym miestom pre organizovanie vašich firemných akcií, konferencií, svadieb, či rodinných osláv.
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie v hoteli, Ubytovanie Prievidza
 
Reklama
GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou. Namiesto kapitálových investícií a dlhého času na vybudovanie serverovne si požadované riešenie vytvoríte niekoľkými kliknutiami myšou a s použitím kreditnej karty. Nemusíte mať obavy o bezpečnosť svojich dát, GAMO Cloud je vybudovaný s maximálnym dôrazom na bezpečnosť.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.