Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Hotel - Detva starstarstar***

Záhradná 22, 962 11, Detva
 
Hotel

Hotel Detva sa nachádza v meste Detva, ktorá je centrom rázovitej oblasti Podpoľanie.
Detva, Sládkovičov kraj... alebo aj Podpoľanie, je svojím prírodným charakterom vhodný pre letnú i zimnú turistiku. Milovníci panenskej prírody si prídu na svoje v Chránenej krajinnej oblasti Poľana, skalolezci na Kaľamárke, lyžiari na Poľane, bielych vodách a Látkach, plavci i neplavci pri vodnej nádrži Ružiná, cyklisti ocenia priaznivé podmienky ako na cestnú, tak predovšetkým horskú cyklistiku s rôznymi stupňami obtiažností.

Popri krásach prírody ponúka Podpoľanie aj množstvo príležitostí kultúrneho vyžitia. Je to kraj, kde ani v dnešnej modernej dobe neupadli tradičné ľudové zvyky, môžte vidieť kroje, stretnúť sa s tradičnou detvianskou hudbou, tancom spevom, architektúrou, ale aj kúskom dávnej histórie (Divín, Vígľaš..)... Všetky tieto sú našim hosťom takpovediac "na dosah ruky".

Chceli by ste stráviť dovolenku v srdci Slovenska? Zaujali sme Vás? Informujte sa o možnostiach Letnej i zimnej dovolenky v Hoteli Detva. Radi odpovieme na všetky Vaše otázky.

Hotel DETVA okrem svojich ubytovacích služieb ponúka široký sortiment teplých a studených jedál,bohatú ponuku cukrárenských výrobkov, ako aj 24 druhov talianskej zmrzliny. Súčasťou hotela je aj Gazdovský dom - možnosť rýchleho občerstvenia s tradičnými slovenskými jedlami.

Veľmi sa nám u Vás páčilo a určite sa ešte radi vrátime. Páčil sa nám vlastný balkón na izbe, TV s diaľkovým ovládaním, telefón na recepciu, milý personál a hlavne pani ktorá nás ubytovala, veľmi dobré a chutné jedlo za dobrú cenu, tiekla aj teplá voda v kúpeľni, výťah priamo na poschodie izby, tiché prostredie v okolí, piatok/sobota diskotéka priamo v areály hotela.
Michal
100%
16.08.2010

Hotel Detva zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 134Prístelky: 23

Vybavenie zariadenia

Bezbariérové zariadenieTrezorReštauráciaČistiareňPsom vstup povolenýDenný barGaráždiscoVináreňLetná terasaGrilZmenáreňSuveníryPropagačné publikáciePredaj drogériového tovaruGurmánsky zážitok
Turistické informačné centrum

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeRádioTVTelefónPrístelka izbová službaMinibarChladnička
Budenie hostí na požiadanie.

Možnosti športovania

Krytý bazénFutbalTuristické trasyCyklistické trasyJazda na koniPožičiavanie športových potriebPrírodné kúpaliskoVodné športyBežkovanie
Športové možnosti sú v blízkom okolí.

Možnosti wellness

V priestoroch gazdovského domu sa nachádza masážny salón.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemeckyMaďarskyPoľskyRusky

Kongresové služby

FaxKopírovanieUsporiadateľské službyDataprojektor
Prenajímame priestory na školenie – zároveň zapožičiavame pre školiteľov projektor na celý deň za poplatok 17.- €, možnosť bezdrôtového pripojenia na internet počas celého školenia cena dohodou. Kompletná realizácia kultúrno-spoločenských akcií, svadieb, stužkových, karov, rodinných osláv. Akcia na mieru podľa Vašich požiadaviek a predstáv.
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie v hoteli, Ubytovanie Detva
 
Reklama
Konečne športové členstvo, ktoré sa ti prispôsobí. Rozsiahla ponuka športov, cvičení a lokalít. Športuj podľa vlastných pravidiel s Ready For Sport