Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Hotel - Detva starstarstar***

Záhradná 22, 962 11, Detva
 
Hotel

Hotel Detva sa nachádza v meste Detva, ktorá je centrom rázovitej oblasti Podpoľanie.
Detva, Sládkovičov kraj... alebo aj Podpoľanie, je svojím prírodným charakterom vhodný pre letnú i zimnú turistiku. Milovníci panenskej prírody si prídu na svoje v Chránenej krajinnej oblasti Poľana, skalolezci na Kaľamárke, lyžiari na Poľane, bielych vodách a Látkach, plavci i neplavci pri vodnej nádrži Ružiná, cyklisti ocenia priaznivé podmienky ako na cestnú, tak predovšetkým horskú cyklistiku s rôznymi stupňami obtiažností.

Popri krásach prírody ponúka Podpoľanie aj množstvo príležitostí kultúrneho vyžitia. Je to kraj, kde ani v dnešnej modernej dobe neupadli tradičné ľudové zvyky, môžte vidieť kroje, stretnúť sa s tradičnou detvianskou hudbou, tancom spevom, architektúrou, ale aj kúskom dávnej histórie (Divín, Vígľaš..)... Všetky tieto sú našim hosťom takpovediac "na dosah ruky".

Chceli by ste stráviť dovolenku v srdci Slovenska? Zaujali sme Vás? Informujte sa o možnostiach Letnej i zimnej dovolenky v Hoteli Detva. Radi odpovieme na všetky Vaše otázky.

Hotel DETVA okrem svojich ubytovacích služieb ponúka široký sortiment teplých a studených jedál,bohatú ponuku cukrárenských výrobkov, ako aj 24 druhov talianskej zmrzliny. Súčasťou hotela je aj Gazdovský dom - možnosť rýchleho občerstvenia s tradičnými slovenskými jedlami.

Veľmi sa nám u Vás páčilo a určite sa ešte radi vrátime. Páčil sa nám vlastný balkón na izbe, TV s diaľkovým ovládaním, telefón na recepciu, milý personál a hlavne pani ktorá nás ubytovala, veľmi dobré a chutné jedlo za dobrú cenu, tiekla aj teplá voda v kúpeľni, výťah priamo na poschodie izby, tiché prostredie v okolí, piatok/sobota diskotéka priamo v areály hotela.
Michal
100%
16.08.2010

Hotel Detva zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 134Prístelky: 23

Vybavenie zariadenia

TrezorReštauráciaČistiareňPsom vstup povolenýDenný barGaráždiscoVináreňLetná terasaGrilZmenáreňSuveníryPropagačné publikáciePredaj drogériového tovaruGurmánsky zážitok
Ani u nás nechýba kvalitná kuchyňa s typickými slovenskými jedlami. Pre milovníkov exotiky ponúkame špeciality ázijskej kuchyne ale aj medzinárodnej kuchyne. Každý deň je pre našich hostí v ponuke na výber z viac ako 30 jedál s možnostou výhodného závodného stravovania za zvýhodnených podmienok v príjemnom prostredí (MENU). MENU zahrna: polievku, hlavné jedlo a nápoj. Vždy jeden týžden v mesiaci je venovaný špecialitám inej kuchyne. Ak by ste si aj napriek širokej ponuke jedál nevybrali to svoje oblúbené, ochotný a skúsený personál Vám pripraví jedlo presne podla Vašich predstáv. Ku kvalitnej kuchyni patrí aj široká ponuka alkoholických a nealko nápojov. Taktiež milovníci kvalitného vína si prídu na svoje pri výbere z niekolkých druhov akostných odrodových vín.

Denný bar je centrom diania v Hoteli Detva. Je to miesto, kde si môžete vychutnať rannú kávu, prečítat noviny, posedieť s priateľmi pri miešanom nápoji, diskutovať s obchodným partnerom, alebo

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeRádioTVTelefónPrístelka izbová službaMinibarChladnička
Budenie hostí na požiadanie.

Možnosti športovania

LyžovanieTuristické trasyCyklistické trasyPrírodné kúpaliskoBežkovanie
Podpoľanie, je svojím prírodným charakterom vhodný pre letnú i zimnú turistiku. Milovníci panenskej prírody si prídu na svoje v Chránenej krajinnej oblasti Poľana, skalolezci na Kaľamárke, lyžiari na Poľane, bielych vodách a Látkach, plavci i neplavci pri vodnej nádrži Ružiná, cyklisti ocenia priaznivé podmienky ako na cestnú, tak predovšetkým horskú cyklistiku s rôznymi stupňami obtiažností.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemeckyMaďarskyRusky

Kongresové služby

Prenajímame priestory na školenie – zároveň zapožičiavame pre školiteľov projektor na celý deň za poplatok 17.- €, možnosť bezdrôtového pripojenia na internet počas celého školenia cena dohodou. Kompletná realizácia kultúrno-spoločenských akcií, svadieb, stužkových, karov, rodinných osláv. Akcia na mieru podľa Vašich požiadaviek a predstáv.
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie v hoteli, Ubytovanie Detva
 
Reklama
GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou. Namiesto kapitálových investícií a dlhého času na vybudovanie serverovne si požadované riešenie vytvoríte niekoľkými kliknutiami myšou a s použitím kreditnej karty. Nemusíte mať obavy o bezpečnosť svojich dát, GAMO Cloud je vybudovaný s maximálnym dôrazom na bezpečnosť.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.