Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Hotel - Detva starstarstar*** - Recenzie

Záhradná 22, 962 11, Detva
 

Hodnotenie 98 %

2 recenzie
Pridajte Vašu recenziu
Personál 100%
Služby 100%
Čistota 100%
Komfort 100%
Pomer cena/hodnota 95%
Celkovo 95%

positive
Poľanu s manželom milujeme, a tak sa sem radi neustále vraciame. Tentokrát sme si zvolili vaše ubytovanie a boli sme spokojní. Nielen s ubytovaním samotným, ale najmä s personálom, ktorý vyhovel každej našej požiadavke bez váhania. Pani ubytovateľka obzvlásť. Pred aj po túre sme sa dosýtosti najedli v Gazdovskom dome.
91
negative Nie, nemožno napísať negatívne hodnotenie.
why return Prečo by som sa vrátil/a? Spokojnosť, jednoduchosť, čistota, ochota.
Margita, Starší pár, Dátum pobytu od 10.7.2015 do 12.7.2015
positive
Veľmi sa nám u Vás páčilo a určite sa ešte radi vrátime. Páčil sa nám vlastný balkón na izbe, TV s diaľkovým ovládaním, telefón na recepciu, milý personál a hlavne pani ktorá nás ubytovala, veľmi dobré a chutné jedlo za dobrú cenu, tiekla aj teplá voda v kúpeľni, výťah priamo na poschodie izby, tiché prostredie v okolí, piatok/sobota diskotéka priamo v areály hotela.
54
negative žiadne!
Michal, Mladý pár, Dátum pobytu od 13.8.2010 do 14.8.2010
 
Reklama
GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou. Namiesto kapitálových investícií a dlhého času na vybudovanie serverovne si požadované riešenie vytvoríte niekoľkými kliknutiami myšou a s použitím kreditnej karty. Nemusíte mať obavy o bezpečnosť svojich dát, GAMO Cloud je vybudovaný s maximálnym dôrazom na bezpečnosť.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.