Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Hotel - Dominika starstarstar***

Vlastenecké námestie 3, 814 21, Bratislava
 
Hotel

Hotel Dominika je situovaný v Bratislave - Petržalke na Vlasteneckom námestí. Vo februári 2007 bola ukončená prístavba hotelovej časti k pôvodnému Penziónu Dominika, ktorá rozšírila dovtedajšiu kapacitu ôsmich izieb o ďalších 24 izieb a o 2 apartmány.

Hotel sa nachádza neďaleko Nového mosta, hraničného prechodu Berg, petržalskej železničnej stanice, Kongresového centra INCHEBA a nákupno-zábavného centra AU PARK.

Bol som spokojný so službami
Marian
100%
11.04.2011

Hotel Dominika zahŕňa

Kapacity zariadenia

Kapacita reštaurácie: 60Kapacita salóniku: 16

Vybavenie zariadenia

Bezbariérové zariadenieReštauráciaStrážené parkoviskoČistiareňFajčiarske / nefajčiarske prostredieNefajčiarske prostredieLetná terasaZmenáreňKvetyPredaj drogériového tovaruKlimatizáciaSaunaGurmánsky zážitok
V hoteli sa nachádza reštaurácia, poľovnícky salónik, pizzeria a piváren. Hotel disponuje vlastným stráženým parkoviskom, ktoré je podobne ako celý hotel monitorované nonstop nahrávacím kamerovým systémom.

Slovenská reštaurácia, rozšírená o jedlá z medzinárodnej kuchyne, diviny a vegetaránske jedlá - je nefajčiarska s klimatizáciou.
Reštaurácia má k dispozícii 60 miest a poľovnícky salónik 16 miest. Jedálny lístok všeobecného charakteru je rozšírený o jedlá z diviny i vegetariánske jedlá. Hotelovým hosťom sa podávajú bufetové raňajky a je možné tu organizovať gastronomické podujatia ako i rodinné a firemné oslavy, obchodné rokovania a pracovné obedy a večere.
Pizzeria bola svojho času prvá v Petržalke. Gastronomická ponuka je typická pre tento druh zariadenia. Nachádza sa tu fajčiarska aj nefajčiarska časť, celoročne prevádzkovaná prekrytá terasa.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeRádioTVTelefónPrístelka klimatizáciaInternet
Hotel Dominika poskytuje ubytovanie v trojhviezdičkovom štandarde. Všetky hotelové izby sú klimatizované, s internetovým pripojením WiFi, vybavené rádiom, minibarom, TV prijímačom so satelitným priíjmom. V každej izbe je toaleta a kúpeľna so sprchovacím kútom a masážnou sprchou. Apartmány sú navyše vybavené bezpečnostnou schránkou.

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoFutbalCyklistické trasyPrírodné kúpaliskoKorčuľovanieFitnessTenis
Športové možnosti sú v blízkom okolí.

Možnosti wellness

Vírivý kúpeľSauna
V relax centre nájdete parnú saunu, fínsku saunu a vírivku.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemeckyMaďarskyRuskyŠpanielsky

Kongresové služby

FaxŠatňaKopírovaniePCInternetTV
Je možné tu organizovať aj semináre v poľovníckom salóniku pre 16 osôb, alebo v uzavretom priestore reštaurácie s kapacitou 60 osôb, kde je k dispozícii aj videoprojektor.
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie v hoteli, Ubytovanie Bratislava
 
Reklama
Konečne športové členstvo, ktoré sa ti prispôsobí. Rozsiahla ponuka športov, cvičení a lokalít. Športuj podľa vlastných pravidiel s Ready For Sport