Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Hotel - Flóra - Cenník

Kúpelná 101, 962 71, Dudince
 

Doplňujúce informácie

Ohľadom informácií o aktuálnych cenách za ubytovanie a služby, zľavách a bonusoch, kliknite na Cenník.

Trápia vás bolesti chrbta, bolesť krížov či iné bolesti? Potrebujete si oddýchnuť a dopriať si wellness pobyt v príjemnom ticho prostredí? Vyberte si z aktuálnej ponuky pobytových balíkov a užite si naplno relax spojený s rehabilitáciou a zdravím. Naše liečebno – rehabilitačné procedúry vykonáva kvalifikovaný zdravotnícky personál na základe vstupného lekárskeho vyšetrenia. Okrem procedúr môžete pri každom pobyte vyskúšať wellness či zaujímavé aktivity v areáli hotela.

Pozrite si aj naše pobytové balíky za výhodné ceny.

Stravovanie

  Cena Popis
Raňajky - -
Polpenzia - -
Plná penzia - -
Výber jedál z jedálneho lístka - áno
Možnosť prípravy vlastnej stravy - -

Stravovanie poskytujeme v priestrannej jedálni hotela s kapacitou 150 miest. Raňajky sú podávané formou bufetových stolov, kde si vďaka bohatému výberu každý príde na svoje. Obed a večeru si naši hostia vyberajú z minimálne 3 menu. Tie vám spestrí bufet zeleninových šalátov alebo kompótu, ktorý je voľne k dispozícii. Samozrejmosťou je príprava špeciálnych jedál na požiadanie vrátane vegetariánskych jedál, jedál pre hostí s celiakiou a podobne.

V letných mesiacoch organizujeme 1x do týždňa netradičnú večeru, na ktorej sú podávané chutné grilované jedlá v priestoroch letnej terasy pred hotelovým barom. V prípade priaznivého počasia vám večeru spríjemní aj živá hudba.
 
Reklama
Konečne športové členstvo, ktoré sa ti prispôsobí. Rozsiahla ponuka športov, cvičení a lokalít. Športuj podľa vlastných pravidiel s Ready For Sport.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.