Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Hotel - GALÉRIA starstar** - Cenník

Vančurova 1, 814 21, Bratislava
 

Doplňujúce informácie

Hotel Galéria*** Bratislava Vám ponúka aktuálne cenníky, špeciálne upravené pre Vaše potreby. Náš hotel patrí medzi najoblúbenejšie hotely pre dlhodobé ubytovanie v Bratislave. Využiť ho môžete aj ako alternatívnu miesto vysokoškolských internátov či kým si nenájdete podnájom v Bratislave. V prípade záujmu nás kontaktujte a my sa s vami radi dohodneme na individuálnych podmienkach priamo podľa vašich potrieb. DLHODOBÉ UBYTOVANIE A UBYTOVANIE PRE FIRMY - cena dohodou!

Cenníky

V prípade väčšej či menšej skupiny, ceny, alebo akejkoľvek inej požiadavky na úpravu pobytu nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 02 547 77 817, e-mail: info@hotelgallery.eu

Stravovanie

  Cena Popis
Raňajky - -
Polpenzia - -
Plná penzia - -
Výber jedál z jedálneho lístka - áno
Možnosť prípravy vlastnej stravy - -

VÝTVARNÁ KAVIAREŇ spája výtvarné umenie, pestovanie krásy a zdravia do jedného celku. V ponuke sú: NÁPOJOVÝ LÍSTOK, JEDÁLNY LÍSTOK a Poradňa - dozviete sa, ako si pestovať krásu, zdravie, či udržiavať kondíciu, od príjemnej poradkyne a priamo v kaviarni môžete získať za najnižšie ceny všetky potrebné doplnky výživy - vitamíny, minerály. Vitamínový bar- komplex nutrientov, vitamínov, minerálov, ... pre Vaše zdravie a krásu.
 
Reklama
Konečne športové členstvo, ktoré sa ti prispôsobí. Rozsiahla ponuka športov, cvičení a lokalít. Športuj podľa vlastných pravidiel s Ready For Sport.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.