Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Hotel - GALÉRIA - Cenník

Vančurova 1, 814 21, Bratislava
 

Doplňujúce informácie

Hotel Galéria*** Bratislava vám ponúka aktuálny Cenník špeciálne upravený pre vaše potreby.

Náš hotel patrí medzi najoblúbenejšie hotely pre dlhodobé ubytovanie v Bratislave. V prípade záujmu nás kontaktujte a my sa s vami radi dohodneme na individuálnych podmienkach priamo podľa vašich potrieb. Dlhodobé ubytovanie a ubytovanie pre firmy - cena dohodou.

Stravovanie

  Cena Popis
Raňajky - -
Polpenzia - -
Plná penzia - -
Výber jedál z jedálneho lístka - áno
Možnosť prípravy vlastnej stravy - -

VÝTVARNÁ KAVIAREŇ spája výtvarné umenie, pestovanie krásy a zdravia do jedného celku. V ponuke sú: NÁPOJOVÝ LÍSTOK, JEDÁLNY LÍSTOK a Poradňa - dozviete sa, ako si pestovať krásu, zdravie, či udržiavať kondíciu, od príjemnej poradkyne a priamo v kaviarni môžete získať za najnižšie ceny všetky potrebné doplnky výživy - vitamíny, minerály. Vitamínový bar- komplex nutrientov, vitamínov, minerálov, ... pre Vaše zdravie a krásu.
 
Reklama
GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou. Namiesto kapitálových investícií a dlhého času na vybudovanie serverovne si požadované riešenie vytvoríte niekoľkými kliknutiami myšou a s použitím kreditnej karty. Nemusíte mať obavy o bezpečnosť svojich dát, GAMO Cloud je vybudovaný s maximálnym dôrazom na bezpečnosť.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.