Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Garni Wellness hotel Relax starstarstar***

Slnečné jazerá – Sever 2572, 903 01, Senec
 
Hotel

Garni Wellness hotel Relax*** sa nachádza priamo na brehu Slnečných jazier – sever v Senci. Svojou polohou v blízkosti pokojnej vodnej hladiny vytvára našim hosťom pocit kľudu a relaxu. Hotel disponuje vlastnou hotelovou plážou s bazénom na terase. Letná terasa s výhľadom na Slnečné jazerá ponúka príjemnú a tichú atmosféru v objatí Slnečných jazier. Je vhodná na posedenie pri miešanom nápoji či voňavej káve s priateľmi.

Boli sme v tomto hoteli minulé leto a bolu tu fajn. Naše deti sa riadne vyšantili v hotelovm bazéne a chutilo im jesť. Jedivo naozaj dobré aj manžel bol spokojný. Premýšlame kam tieto prázdniny, plánujeme návrat sem.
AďKA s rodinou
97%
21.03.2017

Garni Wellness hotel Relax zahŕňa

Vybavenie zariadenia

Nefajčiarske prostredieLetná terasaGrilParkoviskoKlimatizácia
Letná terasa ponúka príjemnú a tichú atmosféru. Je vhodná na príjemné posedenie pri miešanom nápoji či voňavej káve s priateľmi. Obľúbená je u mamičiek s deťmi, ktoré sa tu môžu vyšantiť na rozsiahlej a upravenej trávnatej ploche, hrať rôzne hry či si maľovať pri stolíku a mamičky si môžu oddýchnuť. Ubytovaní hostia môžu využívať súkromnú hotelovú pláž, vysokorýchlostné WIFI pripojenie na internet vo vybraných priestoroch, vonkajší bazén i vlastné uzatvorené parkovisko. Celý interiér hotela je nefajčiarsky.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeTVPrístelka Internet
Garni Wellness hotel Relax poskytuje komfortné ubytovanie v 33 dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky, dvoch malých apartmánoch a vo viacerých veľkých apartmánoch či apartmánoch deluxe. Súčasťou každej izby je LCD televízor so satelitným HD príjmom, fénom, samostatná kúpeľňa a WC.

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoSurfovanieTuristické trasyCyklistické trasyJazda na koniPrírodné kúpaliskoVodné športyDetské ihriskoKorčuľovanieRybolov
Najväčším lákadlom sú Slnečné jazerá a vďaka nim sa Senec stal jedným z najvýznamnejších letných rekreačných oblastí Slovenska. Vyše 100 ha vodnej plochy a slnečný svit viac než 2200 hodín poskytujú výborné možnosti venovať sa obľúbeným športovým a relaxačným činnostiam ako sú plávanie, vodné bicyklovanie, člnkovanie, rybárčenie, zorbing, paintball, cykloturistika a mnoho ďalších.

Aquapark Senec je otvorený 365 dní v roku. Všetkých láka 28° – 38° stupňová voda z vrtu v 6-tich rôznych bazénoch. Počas letnej sezóny sa prevádzka rozširuje až na 11 bazénov. V nich nemôžu chýbať tie najlákavejšie vodné atrakcie – tobogány, šmykľavky, vodné trysky, chrliče, protiprúdy, masážne lavice, vodný dáždnik...

Možnosti wellness

MasážAromaterapeutická masážVírivý kúpeľSauna
Vitálny svet je miestom, kde telo a duša prichádza do prirodzenej rovnováhy. Je to miesto, kde príjemná jaskynná architektúra, vonné esencie, aromaterapia, relaxačná hudba, muzikoterapia, vodné osvieženie hydroterapia a oddychová časť – tepidárium, sú zárukou dokonalého oddychu. Vitálny svet predstavuje celkový relaxačno – uvoľňujúci koncept s účinnými ošetreniami, ktorý sa opiera o špičkovú kozmetickú technológiu a zmyslové prostredie. Výsledkom týchto kúr je nielen krásna pokožka celého tela, ale aj harmonizácia tela a ducha.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemecky
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie v hoteli, Ubytovanie Senec
 
Reklama
Konečne športové členstvo, ktoré sa ti prispôsobí. Rozsiahla ponuka športov, cvičení a lokalít. Športuj podľa vlastných pravidiel s Ready For Sport