Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Hotel - Golfer starstarstar*** - Recenzie

J. Horvátha 910/50, 967 01, Kremnica
 

Hodnotenie 28 %

4 recenzie
Pridajte Vašu recenziu
Personál 45%
Služby 28%
Čistota 40%
Komfort 30%
Pomer cena/hodnota 8%
Celkovo 18%

positive
dobrý matrass
0
negative Tento hotel nie je konkurencieschopné služby sú predstierať, dodávať a ich ceny, je zrejmé, že sú spustené z pracovníkov, a služba bola nie príliš efektívne pre vírivke alebo servírovanie jedla po dvadsaťjeden hodín. Mali sme tak ako tak dobrý čas tam na svadbu, ale to nebolo vďaka Alexandre varič, francúzština (ako ja), ktorý vziať čas na urážku v rasistické spôsobom moju sestru v práve, pretože ona je gruzínsky a on je pre ruština, a chcel, aby sa peniaze z "Bourgeois". Spätná väzba sa dostanem z môj hosť bol len hrozné a hunanimous. Ospravedlňujem sa za Golfista hotelom. Na začiatku sme boli zvedení ním, ale v skutočnosti on je skutočný manipulátor. Ospravedlňujem sa za rodinného podniku, existujú aj ďalšie dobré varič v Kremnici, nikto je irremplacable. This hotel is not competitive for service they are pretending to deliver and their prices, it is obvious that they are running out of staff, and service was not very efficient for jacuzzi or serving food after 9pm. We had anyway good time there for my wedding, but it was not thanks to Alexandre the cooker, a french (as me) which take the time to insult in a racist way my sister in law because she is Georgian and he is pro russian, and like to take the money from "Bourgeois". The feedback i get from my guest was just terrible and unanimous. I am sorry for Golfer hotel. At the beginning we were seduced by him, but in fact he is a real manipulator. I am sorry for the family business, there are other good cooker in Kremnica, nobody is irremplaceable.
why return Prečo by som sa vrátil/a? Vrátim sa len vtedy, ak zistí, späť moji zelený sveter
Benjamin, Rodina s malými deťmi, Dátum pobytu od 10.7.2015 do 12.7.2015
positive
pekné prostredie
5
negative Nechápeme, prečo ponúkajú pobyty cez zľavový portál, keď potom sa k takým klientom chovajú ako k " trpenému zlu". Izby bez wifi, bez fungujúcej televízie (iba STV2), nefungujúce magneticke karty, na infrasaune nedoliehajúce dvere, veľmi slabý výber jedla......Ale najhorší bol ten prístup! Veľmiz nepríjemná skúsenosť.
why return Prečo by som sa vrátil/a? Nikdy, dokonca sme odišli skôr..
Monika, Mladý pár, Dátum pobytu od 11.9.2014 do 13.9.2014
positive
Pekné prostredie a blízko do centra Kremnice.
5
negative Malé porcie a hlavne večera,ktorú sme mali bola neskutočne pikantná.Aj keď sme si ju objednali ,nenapadlo nás,že pálenie v puse bude takéto neskutočné.Bazén bol pekne nafotený.Skutočnosť-mútna voda,plávajúce muchy.Šok,nemajú šatne na prezlečenie.V sprche veci kúpajúcich sa hostí.Studená voda.,ktorá z Vás kvapká po celom hoteli a výťahu.
why return Prečo by som sa vrátil/a? Stačilo.Nevrátila by sme sa tam.
Muťa, Rodina so staršími deťmi, Dátum pobytu od 2.5.2014 do 4.5.2014
positive
-pekne prostredie a hotel
17
negative -neznesitelny smrad na niektorych izbach -male porcie a slaby výber z jedal -nefungujúce magneticke karty -slabe vybavenie izieb (miniaturny televizor....) -vysoke ceny vzľadom na celkovu hodnotu
why return Prečo by som sa vrátil/a? nevratili by sme sa
Jan, Starší pár, Dátum pobytu od 10.2.2012 do 12.2.2012
 
Reklama
Konečne športové členstvo, ktoré sa ti prispôsobí. Rozsiahla ponuka športov, cvičení a lokalít. Športuj podľa vlastných pravidiel s Ready For Sport