Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Hotel - Holiday INN starstarstarstar****

Športová 2, 010 01, Žilina
 
Hotel

Vitajte v Holiday Inn Žilina. Moderný 4 hviezdičkový, kongresový hotel, patriaci k medzinárodnej sieti InterContinetal Hotels Group, ponúka komfortné ubytovanie a širokú škálu služieb. Hotel je dobre dostupný z hlavných diaľničných príjazdových smerov iba 5 minút chôdze od historického centra mesta Žilina.

Hotel má veľmi dobrú polohu neďaleko centra mesta, zároveň je však dobrým východiskom pre výlety mimo Žiliny (napr. do Terchovej). Pozitívne hodnotím naozaj priestranné ubytovanie s pekným výhľadom. Rovnako i wellness na najvyššom podlaží poskytuje nielen príjemný oddych v saunách (fínskej a dvoch parných), ale z bazéna a vírivky je naozaj pekný výhľad na centrum.
Andy
95%
21.01.2018

Hotel Holiday INN zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 270Kapacita baru: 80Kapacita reštaurácie: 180Školiace miesta: 30Kapacita kaviarne: 60Kapacita salóniku: 25Kapacita kongresovových priestorov: 700Prístelky: 3

Z najbližších zariadení odporúčame

Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie v hoteli, Ubytovanie Žilina
 
Reklama
Konečne športové členstvo, ktoré sa ti prispôsobí. Rozsiahla ponuka športov, cvičení a lokalít. Športuj podľa vlastných pravidiel s Ready For Sport.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.