Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Hotel Bránica starstarstarstar**** - Recenzie

Hotel Bránica **** Belá, 013 05, Belá okres Žilina
 

Hodnotenie 52 %

5 recenzií
Pridajte Vašu recenziu
Personál 66%
Služby 52%
Čistota 60%
Komfort 48%
Pomer cena/hodnota 42%
Celkovo 44%

positive
jedine pozitivne bola oblast, kde sa hotel nachadzal
0
negative ziadny satelitovy TV, aj ked ho maju uvedeny na stranke plesen na izbe a chodbe wellness/vstup do bazena mozny len na objednavku ranajky velmi slaby vyber, voda na caj letna, personal nekontroloval, ci nic nechyba hotel si tie 4* vobec nezasluzi
why return Prečo by som sa vrátil/a? uz sa sem urcite nevratim
Monika, Mladý pár, Dátum pobytu od 17.9.2015 do 19.9.2015
positive
- personál veľmi príjemný,ústretový,na vysokej profesionálnej úrovni - vynikajúca kuchyňa,štýlová reštaurácia - exkluzívny wellness ústretový pre rodiny s deťmi,profi -masáže - tiché prostredie hotela v krásnej prírode
0
negative nič
why return Prečo by som sa vrátil/a? Dokonalý relax
Pavol, Rodina so staršími deťmi, Dátum pobytu od 21.1.2015 do 23.1.2015
positive
Pekné prostredie v okolí
18
negative Sme s manželkou veľmi sklamaný. Izba na úrovni internátu. Neochotný personál na recepcii. Tomuto hotelu by sme dali tak dve hviezdičky. Personal nezaškolený. Vináreň v núdzovom režime, keď som si pýtal syrové korbáčiky, že si mám ísť do reštaurácii kúpiť, pritom ich mali v lístku.
why return Prečo by som sa vrátil/a? nevrátili by sme sa
Marek, Mladý pár, Dátum pobytu od 8.2.2014 do 10.2.2014
positive
Veľmi pozitívne hodnotím stravu ... bola úplne fantastická rovnako ako obsluha. Veľmi pozitívne hodnotím detský kútik a tiež bazén a personál pri ňom. Hoci nešiel výťah, recepčná bola ochotná a zavolala pána udržbára, aby nám pomohol s batožinou, nakoľko sme boli dve ženy s malým dieťaťom a jedna z nás tehotná (takže nejaké naťahovanie sa až na 2. poschodie neprichádzalo do úvahy vzhľadom na zdravotný stav)
6
negative Negatívne hodnotím izbu. Technický stav izby číslo 212 bol nasledovný: dvere na balkón sa otvárali veľmi ťažko. V kúpeľni bolo zrkadlo v upevnení ktorého bola polička (presklenná) rozbité, polička bola nahnutá, takže sa nedalo na ňu nič položiť. Umývadlo v kúpeľni bolo osadené tiež zle, veci sa z jeho krajov šmýkali dovnútra, takže v podstate ste si nemali kde nejakú tú základnú drogériu odložiť. Posteľné prádlo bolo síce čisté, no spojené postele v strede ktorých bol molitan ma prekvapili, pretože na 4* hotel by som očakávala viac. To, že zrovna nefungoval výťah bola možno náhoda, no napriek tomu, že sme tam boli 3 pracovné dni, za tento čas nedošlo k oprave.
why return Prečo by som sa vrátil/a? No neviem, či sa vrátime :(
Lucia, Rodina s malými deťmi, Dátum pobytu od 21.8.2013 do 23.8.2013
positive
Prístup personálu veľmi milý, ochotný a ľudský (všetky smeny na recepcii, v reštaurácii, v kuchyni, vo wellness, chyžné). Ubytovanie čisté, prostredie reštaurácie príjemné, raňajky bohaté. Veľmi oceňujem prípravu bezlepkových pokrmov na naše želanie.
9
negative Kvalita jedla mierne zaostáva za 4 hviezdami. Dezerty a polievky chválim, masové pokrmy priemerné.
why return Prečo by som sa vrátil/a? Kvoli prostrediu hotela a všetkému, čo som spomenula v pozitívnom hodnotení.
Monika, S priateľmi, Dátum pobytu od 30.3.2013 do 1.4.2013
 
Reklama
Konečne športové členstvo, ktoré sa ti prispôsobí. Rozsiahla ponuka športov, cvičení a lokalít. Športuj podľa vlastných pravidiel s Ready For Sport.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.