Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Hotel Solisko starstarstarstar**** - Cenník

Pri jazere 4046/1, 059 85, Štrbské Pleso
 

Doplňujúce informácie

Cena izby na 1 noc je vrátane: raňajok formou bufetového stola v čase od 7.00 do 10.30 hod. v cene 8 €, vstupu do Wellness zóny hotela – 3 sauny – fínska, infra, parná, ochladzovací bazén a ochladzovacia trisková sprcha, 2 jacuzzi, Kneippové relaxačné vaničky na nohy, oddychová zóna, Fitness centrum, pripojenia k WiFi, parkovania na hotelovom parkovisku.

Cena izby na 2 a viac nocí je vrátane: raňajok formou bufetového stola v čase od 7.00 do 10.30 hod. v cene 5 €, večere formou 4 – chodového menu v reštaurácii Al Lago v cene 15 €, vstupu do Wellness zóny hotela – 3 sauny – fínska, infra, parná, ochladzovací bazén a ochladzovacia trisková sprcha, 2 jacuzzi, Kneippové relaxačné vaničky na nohy, oddychová zóna, Fitness centrum, pripojenia k WiFi, parkovania na hotelovom parkovisku.
 
Ohľadom informácií o aktuálnych cenách za ubytovanie a služby, zľavách a bonusoch, kliknite prosím na cenníky:
 
 

Stravovanie

  Cena Popis
Raňajky - Raňajky sú zahrnuté v cene ubytovania.
Polpenzia - -
Plná penzia - -
Výber jedál z jedálneho lístka - áno
Možnosť prípravy vlastnej stravy - -

Reštaurácia “AL LAGO“ pod vedením šéfkuchára Martina Kurhajca ponúka výber jedál pre každého. Na brehu tatranského horského plesa si môžete pochutnať na starostlivo vybraných nielen špecialitách ale aj klasických jedlách podľa talianskych receptúr a tiež na tradičných jedlách regiónu Tatier. K chutným jedlám je prispôsobená aj ponuka nápojov - vína, piva, destilátov ale aj koktejlov a domácich nealkoholických pochúťok. Vychutnajte si svoje jedlo či nápoj na terase a dokonale si užite výhľad na hladinu Štrbského plesa v objatí tatranských kopcov. Raňajky do postele, poobedná káva na balkón či dobrá fľaša vína na večer. Náš personál je pripravený obslúžiť Vás až do izby k Vašej spokojnosti.
 
Reklama
Konečne športové členstvo, ktoré sa ti prispôsobí. Rozsiahla ponuka športov, cvičení a lokalít. Športuj podľa vlastných pravidiel s Ready For Sport.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.