Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Hotel Solisko**** - Cenník

Pri jazere 4046/1, 059 85, Štrbské Pleso
 

Doplňujúce informácie


Cena izby na 1 noc je vrátane: raňajok formou bufetového stola v čase od 7.00 do 10.30 hod.,vstupu do Wellness zóny hotela – 3 sauny – fínska, infra, parná, ochladzovací bazén a ochladzovacia trisková sprcha, 2 jacuzzi, Kneippové relaxačné vaničky na nohy, oddychová zóna, Fitness centrum, pripojenia k WiFi, parkovania na hotelovom parkovisku.

Cena izby na 2 a viac nocí je vrátane: raňajok formou bufetového stola v čase od 7.00 do 10.30 hod., večere formou 4 – chodového menu v reštaurácii Al Lago, vstupu do Wellness zóny hotela – 3 sauny – fínska, infra, parná, ochladzovací bazén a ochladzovacia trisková sprcha, 2 jacuzzi, Kneippové relaxačné vaničky na nohy, oddychová zóna, Fitness centrum, pripojenia k WiFi, parkovania na hotelovom parkovisku.

Ohľadom informácií o aktuálnych cenách za ubytovanie a služby, zľavách a bonusoch, kliknite na cenníky:

 
Vytvorili sme pre vás špeciálne zážitkové pobyty, v ktorých sa nájde určite každý. Okoreňte svoj pobyt jedinečnými zážitkami v lone prírody, uprostred tatranských lesov na brehu Štrbského plesa. Nazrite do ponuky, ktorú sme pre vás pripravili a príďte si vychutnať svoje chvíle oddychu, zábavy, či športu, na ktoré budete radi spomínať.
 
 

Stravovanie

  Cena Popis
Raňajky 10 € Raňajky sú zahrnuté v cene ubytovania.
Polpenzia 30 € Zahrnutá v cene pri ubytovaní na 2 a viac nocí.
Plná penzia - Doplatok pri cene s polpenziou.
Výber jedál z jedálneho lístka - áno
Možnosť prípravy vlastnej stravy - -

Reštaurácia “AL LAGO“ ponúka výber jedál pre každého. Na brehu tatranského horského plesa si môžete pochutnať na starostlivo vybraných nielen špecialitách ale aj klasických jedlách podľa talianskych receptúr a tiež na tradičných jedlách regiónu Tatier.
K chutným jedlám je prispôsobená aj ponuka nápojov - vína, piva, destilátov ale aj koktejlov a domácich nealkoholických pochúťok. Vychutnajte si svoje jedlo či nápoj na terase a dokonale si užite výhľad na hladinu Štrbského plesa v objatí tatranských kopcov. Raňajky do postele, poobedná káva na balkón či dobrá fľaša vína na večer. Náš personál je pripravený obslúžiť Vás až do izby k Vašej spokojnosti.
 
Reklama

GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou.

Objednávka kvetov, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.

Vyberte si skvele darčeky pre rôzne príležitosti: Darčeky pre muža Darček pre ženu Darček na svadbu Darček na krstiny