Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Hotel STOFING starstarstar***

Koperníkova 49, 920 01, Hlohovec
 
Hotel

Hotel Stofing poskytuje exkluzívne ubytovanie v moderne zariadených izbách s raňajkami v cene. Účelne a komfortne riešené izby poskytujú maximálny pocit pohodlia.

Hotel Stofing sa nachádza v pokojnom prostredí mesta Hlohovec, vo vzdialenosti  5 minút chôdze od centra mesta.

Reštaurácia hotela Stofing poskytuje kvalitné stravovacie služby a príjemné posedenie. Hostia môžu využiť možnosť stravovania formou denného menu na základe objednávky alebo výberom z jedálneho lístka a la Card. Hoteloví  hostia si môžu oddýchnuť aj v hotelovom lobby alebo v hotelovom bare s biliardom.

V hoteli sa nachádza kongresové centrum s kapacitou 25 osôb, určené pre team building, semináre a  obchodné stretnutia. Spoločenská sála má kapacitu 65 osôb a je ideálnym miestom pre organizovanie väčších spoločenských udalostí ako sú svadby a rodinné oslavy. Kompletný servis zahŕňa aj výzdobu, organizáciu celej udalosti, nápoje a občerstvenie. 

Neplatené parkovisko sa  nachádza priamo pred vstupom hotela a tiež zo zadnej strany  v uzavretom dvore, ktoré je zabezpečené kamerovým systémom a  chránené vstupnou bránou.

Príjemne prostredie, izba bola taká, ako má byť. Bol som s ubytovaním veľmi spokojný.
Marián
75%
29.11.2009

Hotel STOFING zahŕňa

Kapacity zariadenia

Kapacita baru: 20Kapacita reštaurácie: 40Kapacita salóniku: 10Kapacita kongresovových priestorov: 25

Vybavenie zariadenia

ReštauráciaStrážené parkoviskoDenný barFajčiarske / nefajčiarske prostredieParkoviskoGurmánsky zážitok
Hotel Stofing ponúka svojim hosťom možnosť posedieť si v hotelovom bare s biliardom, v lobby a hotelovej reštaurácii. Bar je miestom pre všetkých, ktorí chcú stráviť svoj voľný čas v príjemnom prostredí, občerstviť sa alko-nealko nápojmi a kávou. Bar je k dispozícií pre menšie rodinné posedenia s kapacitou 20 osôb s možnosťou zahrať si biliard. Biliard je pre všetkých hotelových zákazníkov zdarma. Bar je fajčiarska miestnosť.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeRádioTVTelefónPrístelka MinibarChladničkaInternet
Hotel ponúka ubytovanie v dvoch jednolôžkových izbách, štrnástich dvojlôžkových izbách a troch apartmánoch. Každá izba je vybavená vlastnou kúpeľňou, sprchovacím kútom alebo vaňou a toaletou, TV, rádiom, bezplatným WiFi pripojením na internet a telefónom. Samozrejmosťou je chladnička s minibarom. V cene izby sú zahrnuté raňajky.

Izba Lux
Priestranná jednolôžková alebo dvojlôžková izba s vlastnou kúpeľňou vybavenou sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou. Časť izieb LUX má balkón alebo francúzske okno. K vybaveniu izby patrí satelitná TV s LCD televízormi, DVD prehrávač na požiadanie, rádio, telefón, trezor na požiadanie, wifi pripojenie na internet, minibar.

Izba Štandard
Dvojlôžková izba s vlastnou kúpeľňou vybavenou sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou. K vybaveniu izby patrí satelitná TV, rádio, telefón, wifi pripojenie na internet, trezor na požiadanie, chladnička s minibarom.

Suita Junior
Priestranná trojlôžková izba s vlastnou kúpeľňou vybavenou vaňou alebo sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou. K vybaveniu izby patrí TV, rádio, telefón, trezor na požiadanie, wifi pripojenie na internet a chladnička s minibarom umiestnená v malom kuchynskom kúte.

Možnosti športovania

K dispozícii pre hostí je biliard a hotelový bazén.

V zariadení sa možno dohovoriť

Anglicky

Kongresové služby

Usporiadateľské službyDataprojektorInternetPlátnoFlip chart
V hoteli sa nachádza kongresové centrum, ktoré má kapacitu 25 osôb a je určené pre team building, semináre, obchodné stretnutia a firemné aktivity. Vybavenie: 25 miest na sedenie, dátový projektor, možnosť občerstvenia. Spoločenská sála s kapacitu 60 ľudí je ideálnym miestom pre organizovanie väčších spoločenských udalostí ako sú svadby, rodinné oslavy, stužkové, plesy, či večierky. Našim zákazníkom poskytujeme kompletný servis. Vytvorenie jedálneho lístka podľa Vašich požiadaviek, poskytnutie alkoholických i nealkoholických nápojov, drobné občerstvenie, celkovú organizáciu udalosti. Sortiment našich služieb uzatvára kreatívna výzdoba, podľa Vášho želania. Pre menšie oslavy a posedenia máme k dispozícii salónik s kapacitou 20 ľudí.
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie v hoteli, Ubytovanie Hlohovec
 
Reklama
Konečne športové členstvo, ktoré sa ti prispôsobí. Rozsiahla ponuka športov, cvičení a lokalít. Športuj podľa vlastných pravidiel s Ready For Sport.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.