Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Hotel STOFING starstarstar***

Koperníkova 49, 920 01, Hlohovec
 
Hotel

Hotel Stofing poskytuje dlhodobé ako i krátkodobé ubytovanie vhodné pre firmy, jednotlivcov či rodiny s deťmi. Účelne a komfortne riešené zariadenie izieb Vám poskytne maximálny pocit pohodlia. V cene izby sú zahrnuté raňajky, viac informácii nájdete v časti Cenník.

Hotel ponúka ubytovanie v 7 dvojlôžkových izbách a 3 apartmánoch. Každá izba je vybavená vlastnou kúpeľnou, sprchovacím kútom alebo vaňou a toaletou, TV, WiFi pripojením na internet a telefónom. Samozrejmosťou je chladnička s minibarom.

Hotel má konferenčnú miestnosť pre 65 až 80 osôb, nočný bar, salónik. Hotelovým hosťom je k dispozícii fitnes, sauna, bazén, masáže, biliard, spoločenské hry a bicykle. Na požiadanie poskytujeme doplnkový tovar, sušič vlasov, kúpacie potreby, kopírovacie služby prípadne fax. Súčasťou hotela je aj uzamykateľné parkovisko.

Reštaurácia Hotela Stofing poskytuje kvalitné stravovacie služby a príjemné posedenie pre hotelových hostí ako aj pre širokú verejnosť. Naši hostia môžu využiť možnosť stravovania formou denného menu na základe objednávky alebo výberom z jedálneho lístka. Príďte k nám a najedzte sa v príjemnom prostredí našej reštaurácie! Tešíme sa na Vás!

Príjemne prostredie, izba bola taká, ako má byť. Bol som s ubytovaním veľmi spokojný.
Marián
75%
29.11.2009

Hotel STOFING zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 20Kapacita baru: 20Kapacita reštaurácie: 60Kapacita salóniku: 20Kapacita kongresovových priestorov: 80Prístelky: 10

Vybavenie zariadenia

ReštauráciaNočný bar
Neplatené parkovisko sa nachádza priamo pred vstupom hotela a tiež zo zadnej strany v uzavretom dvore, ktoré je zabezpečené kamerovým systémom a chránené vstupnou bránou.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeRádioTVTelefónAudio video technikaPrístelka MinibarInternet
Hotel ponúka ubytovanie v dvoch jednolôžkových izbách, štrnástich dvojlôžkových izbách a troch apartmánoch. Každá izba je vybavená vlastnou kúpeľňou, sprchovacím kútom alebo vaňou a toaletou, TV, rádiom, bezplatným WiFi pripojením na internet a telefónom. Samozrejmosťou je chladnička s minibarom.

Možnosti športovania

Termálne kúpaliskoLyžovanieVolejbalTuristické trasyCyklistické trasyPožičiavanie športových potriebPrírodné kúpaliskoBiliardBežkovanieKorčuľovanieKrytý bazénFitness
Športové možnosti sú v blízkom okolí nášho zariadenia.

Možnosti wellness

Chvíle relaxu si môžeťe dopriať v saune, ktorá je k dispozícií hotelovým hosťom aj širokej verejnosti. Počas Vášho pobytu v saune Vám zabezpečíme absolútne súkromie. Sauna je otvorená denne do 22:00. V hoteli sa nachádza posilovňa a bazén, ktoré môžu hoteloví hostia využiť bezplatne počas celého svojho pobytu denne do 22:00 hod. Pre verejnosť je bazén a fitnes k dispozícií denne do 22:00 na základe objednávky. Ponúkame možnosť zakúpenia fitnes permanentky. Termo-akupresúrne masážne lôžko vyvinuté v Južnej Kórei je liečebná pomôcka, ktorá zlepšuje krvný obeh, napráva vady, uvoľňuje a zmierňuje zápaly v organizme.

V zariadení sa možno dohovoriť

Anglicky

Kongresové služby

FaxKopírovanieUsporiadateľské službyInternet
V hoteli sa nachádza kongresové centrum, ktoré má kapacitu 25 osôb a je určené pre team building, semináre, obchodné stretnutia a firemné aktivity. Vybavenie: 25 miest na sedenie, dátový projektor, možnosť občerstvenia. Spoločenská sála s kapacitu 60 ľudí je ideálnym miestom pre organizovanie väčších spoločenských udalostí ako sú svadby, rodinné oslavy, stužkové, plesy, či večierky. Našim zákazníkom poskytujeme kompletný servis. Vytvorenie jedálneho lístka podľa Vašich požiadaviek, poskytnutie alkoholických i nealkoholických nápojov, drobné občerstvenie, celkovú organizáciu udalosti. Sortiment našich služieb uzatvára kreatívna výzdoba, podľa Vášho želania. Pre menšie oslavy a posedenia máme k dispozícii salónik s kapacitou 20 ľudí.
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie v hoteli, Ubytovanie Hlohovec
 
Reklama
Konečne športové členstvo, ktoré sa ti prispôsobí. Rozsiahla ponuka športov, cvičení a lokalít. Športuj podľa vlastných pravidiel s Ready For Sport