Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Hotel - Hrádok - Recenzie

Jelšava , 049 16, Jelšava
 

Hodnotenie 60 %

2 recenzie
Pridajte Vašu recenziu
Personál 55%
Služby 60%
Čistota 75%
Komfort 75%
Pomer cena/hodnota 45%
Celkovo 50%

positive
pekná príroda v okolí
2
negative neochotný a neprofesionálny personál ktorý zjavne obťažujete pri odpočinku, prístupová cesta v dezolátnom stave, od reštaurácie v tejto cenovej skupine by som očakával rozhodne viac štandardom spred 30 rokov by ale istotne vyhovela dnešným trendom zdravého stravovania asi tažko
why return Prečo by som sa vrátil/a? nemám prečo
ján, Mladý pár, Dátum pobytu od 5.2.2016 do 6.3.2016
positive
Hotel je vo veľmi príjemnom prostredí, síce neviem presný dátum kedy sme tam boli, ale bolo vynikajúco, personál veľmi príjemný, pod hotelom je krytý bazén a sauna, v reštaurácii varia skvelo za super ceny, 1km od hotela sa nachádza Ochtinská aragonitová jaskyňa.
23
negative Cena by mohla byť nižšia.
Monika, Mladý pár, Dátum pobytu od 26.3.2008 do 27.3.2008
 
Reklama
GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou. Namiesto kapitálových investícií a dlhého času na vybudovanie serverovne si požadované riešenie vytvoríte niekoľkými kliknutiami myšou a s použitím kreditnej karty. Nemusíte mať obavy o bezpečnosť svojich dát, GAMO Cloud je vybudovaný s maximálnym dôrazom na bezpečnosť.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.