Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Hotel - Hunter starstarstar*** - Recenzie

Revúčka - Pstružné , 050 01, Revúca
 

Hodnotenie 55 %

2 recenzie
Pridajte Vašu recenziu
Personál 55%
Služby 55%
Čistota 55%
Komfort 55%
Pomer cena/hodnota 55%
Celkovo 55%

positive
Vynikajúce jedlo, nádherné prostredie, krásny hotel a v neposlednom rade veľmi milí a ochotní personal:) odporúčam
0
negative Žiadne
why return Prečo by som sa vrátil/a? Krasny hotel
Nina, Mladý pár, Dátum pobytu od 25.8.2017 do 27.8.2017
positive
Jedině hezké prostředí.
6
negative Personál velice pomalý, na recepci čekáte 10 minut než si vaše údaje z občanky opíši, stejně pomalá je obsluha v restauraci, neustále neměli drobné peníze a účtovali vyšší částky, než byly uvedeny v nápojovém lístku. Podlaha v chatkách nebyla čistá, všude spousta pavučin. Bojler celou noc vydával neskutečně kvílivé zvuky! Pro celou chatku (6 lidí) byl jediný klíč. Jedna malá koupelna (toaleta, mini umyvadlo a sprchový kout) byla společná pro celou chatku, navíc umyvadlo bylo úplně nepoužitelné, nad tak malým umyvadlem si člověk ani nevyčistí zuby, natož aby si umyl obličej bez postříkání všeho ostatního. Byli jsme tam na svatbě a obsluha se snažila vytěžit z nás maximum, takže jsme neměli snídani za uváděných 4,5 euro, ale po započítání všech možných položek (i malé mléko do kávy zvlášť) vyšla snídaně na cca 6 euro. 16 euro za osobu u chatky bez kuchyňky je přehnaná cena. V dané cenové relaci se dá sehnat hezký pokoj v penzionu s příslušenstvím a snídaní v ceně.
why return Prečo by som sa vrátil/a? Rozhodně pro nic.
Mirka, S priateľmi, Dátum pobytu od 9.8.2013 do 11.8.2013
 
Reklama
GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou. Namiesto kapitálových investícií a dlhého času na vybudovanie serverovne si požadované riešenie vytvoríte niekoľkými kliknutiami myšou a s použitím kreditnej karty. Nemusíte mať obavy o bezpečnosť svojich dát, GAMO Cloud je vybudovaný s maximálnym dôrazom na bezpečnosť.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.