Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Hotel - Jánošík starstarstar***

Jánošíkovo nábrežie 1, 031 01, Liptovský Mikuláš
 
Hotel
Liptov je jedným z najkrajších a turistami najvyhľadávanejších regiónov cestovného ruchu na Slovensku. Ak chcete stráviť príjemné chvíle v jednom z najkomfortnejších hotelov v regióne Liptova, ste na správnom mieste. Hotel Jánošík sa nachádza v centre Liptovského Mikuláša, ktorý je známy turistickými trasami, prírodnými pamiatkovými zónami, termálnymi prameňmi, ale aj kvalitnými lyžiarskymi traťami rozprestierajúcimi sa na svahoch Nízkych Tatier. Hotel Jánošík prešiel počas roku 2006 celkovou rekonštrukciou a po 43 rokoch bol slávnostne znovuotvorený 1.7.2007. Parkovanie pre hotelových hostí je zabezpečené priamo pri hoteli, celodenne zabezpečené kamerovým systémom. V celom hoteli je možné pripojiť sa k internetu cez WiFi a LAN. Radi Vás u nás privítame a splníme Vaše želania, či už cestujete za účelom rekreačným alebo pracovným.
Veľmi komfortné ubytovanie, priestranné izby, oddelená kúpelňa a wc(veľké so zrkadlom), prívetivý personál, veľmi dobrá kuchyňa a uctivý časníci, pritom veľmi sympatický. Príjemné posedenie na terase reštaurácie so zeleňou a malým parkom, detský kútik, welnes, 4 druhy saun... Čo sa mne najviac páčilo bolo, ako nám čašník po obede ktorý sme si dali v hotelovej reštaurácii (nebolo v cene) priniesol na podnose na ochutnávku belgické pralinky v tvare srdiečka, bolo to veľmi mile :) celkovo na mňa táto reštaurácia urobila najväčší dojem
Zuzana
90%
14.07.2011

Hotel Jánošík zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 115Kapacita reštaurácie: 120Kapacita kaviarne: 100Kapacita salóniku: 40Kapacita kongresovových priestorov: 130Prístelky: 40

Z najbližších zariadení odporúčame

Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie v hoteli, Ubytovanie Liptovský Mikuláš
 
Reklama
Konečne športové členstvo, ktoré sa ti prispôsobí. Rozsiahla ponuka športov, cvičení a lokalít. Športuj podľa vlastných pravidiel s Ready For Sport.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.