Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Hotel - Lomnistá
- Recenzie

Jasenie 538, 976 75, Jasenie
 

Hodnotenie 64 %

5 recenzií
Pridajte Vašu recenziu
Personál 58%
Služby 70%
Čistota 62%
Komfort 56%
Pomer cena/hodnota 72%
Celkovo 66%

positive
Boli sme uvítaní, deti sa povozili na koníkovi, správanie celého tímu neskutočne priateľské. Rozhodne podporujem ľudí, ktorí sa snažia niečo na Slovensku obnoviť a vybudovať. Títo ľudia sa od minulého roka snažia objekt zveľadiť a ponúknuť dospelým aj deťom stále o kúsok viac. Ubytovaní sme neboli ale je možné, že v budúcnosti budeme:-)
0
negative Že sme nemohli zostať dlhšie.
why return Prečo by som sa vrátil/a? Za zvieratkami a aby sme podporili tento projekt.
Jana, Rodina s malými deťmi, Dátum pobytu od 13.8.2016 do 14.8.2016
positive
Boli sme veľmi prekvapený po prečítaní recenzií, nemôžem uveriť. Mali sme so sebou 2 deti , babka a manžel. Areál perfektne upravený so scenériou indianského stanu a blízko neho pasúceho sa kona a poníka.Pri vstupe nás privítal personál samozrejme s úsmevom ,izby čisté , veľká spoločenská miestnosť ,kde sa deti vyhrali do úmoru. domáca kuchyňa a raňajky švédske stoly! hojne. ponúkajú aj pizzu ,takže všetkým sa dostalo čo si priali. areál je vybavený všetkými športoviskami a tiež doplnkami ,lezecká stena ,koníky,plastové nafukovacie gule ....a mini zoo farma. Odporúčame navštíviť !!! oproti roku 2014 sa to určite zmenilo na nepoznanie.
6
negative kolektív nezriadil dobré počasie. 1 deň nám pršalo .
why return Prečo by som sa vrátil/a? krásne prostedie
Katka, Rodina s malými deťmi, Dátum pobytu od 10.6.2016 do 13.6.2016
positive
Krásna príroda, prívetivé osadenstvo hotela, zaujímavý program (rafting, kone, turistika, welnes).
2
negative -
why return Prečo by som sa vrátil/a? Ak si chcete odpočinúť od zhonu a stresu, tak ste na dobrej adrese!
Dagmar, S priateľmi, Dátum pobytu od 17.6.2016 do 19.6.2016
positive
pozitivum? maximálne prostredie.. nič viac
0
negative mali sme objednanú izbu, prišli sme tam, bolo nám povedané že aj napriek rezervácií nieje voľná izba! dali nás do chatky ktorá bola plná dier od myší a keď sme sa ráno zobudili, mali sme dohrýzané tašky! .. personál bol neochotný takže takzvaný "hotel" maximálne neodporúčam!!! a keď už sa tie nepríjemnosti stali, neboli ochotný ani nič spustiť z ceny.. sú to zmrdi!!!
why return Prečo by som sa vrátil/a? neubytoval by som sa tam ani zadarmo
Ladislav, Skupina, Dátum pobytu od 1.8.2014 do 2.8.2014
positive
Nedaleko je motorest Nemecká, kde sa da objednat splav Hrona od Nemeckej po Šálkovú. Moznosť parkovať autom priamo pri chatke. Personál príjemný.
12
negative Moznost na kupanie za hotelom je v malej spinavej nadrzi, v ktorej je snad 5 stupňová voda. Hned vedľa nej je dalsia malá nadrz (priemer cca 10 metrov) s vela maličkými pstruhmi, takze ak sem idete aj rybarcit, odporucam nechat udice doma. Bohatú polpenziu velmi necakajte, ranajky sú klasicke (syr, sunka maslo, zelenina na jednom taniery), vecera je jedno jedlo, donesu Vám ho uz nabrate na tanieri (my sme mali gulas s knedlami a druhy den rezen s ryzou a zemiakmi). Chatky, v ktorých sme bývali sú vázne zastaralé (drevené okná, nezateplené, detský rozmer postelí, nábytok 30 ročný). Ceny v bare sú ako v 5 * hoteli. My sme to kupovali cez zlavový portál, na 1 osobu vyšiel pobyt na 2 dni v chatke s polpenziou 20 eur, takze zlavová cena zodpovedá kvalite.
why return Prečo by som sa vrátil/a? Pre nič čo sa týka stravy a ubytovania
Petra, S priateľmi, Dátum pobytu od 16.8.2013 do 18.8.2013
 
Reklama

GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou.

Objednávka kvetov, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.

Vyberte si skvele darčeky pre rôzne príležitosti: Darčeky pre muža Darček pre ženu Darček na svadbu Darček na krstiny