Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Hotel - Margit - Recenzie

T. G. Masaryka 2, 914 51, Trenčianske Teplice
 

Hodnotenie 83 %

2 recenzie
Pridajte Vašu recenziu
Personál 60%
Služby 65%
Čistota 100%
Komfort 100%
Pomer cena/hodnota 100%
Celkovo 75%

positive
Veľmi príjemný rodinný hotelík, personál, slušné a čisté ubytovanie, výborné raňajky. Všetko SUPER. Určite doporučujem využiť a ak niekedy ešte pôjdem to Trenč.Teplíc, rozhodne zvolím opäť Hotel-Margit.
0
negative žiadne
why return Prečo by som sa vrátil/a? Veľmi dobre sme sa tam cítili.
Štefánia, Starší pár, Dátum pobytu od 17.7.2020 do 19.7.2020
positive
Po trapase s objednávke sa správali maximálne úctivo. Pred objednávkami ako k chudobnému bezdomovcovi čo ich obťažuje.
19
negative Ak si objednáte Jack Daniels aj ho očakávate, a nedúfal som ani náhodou že mi tam niekto namieša KBŠ, je to cenový aj chuťový rozdiel. Každopádne je to drzosť hrubého zrna ak vás personál oklame na nápoji týmto spôsobom a maximálne arogantným prístupom. Ten sa zmenil po tom čo som si objednal KBŠ a následne šiel k baru a doobjednal Jack Daniels s tým, že som sa aj pozrel ako to barman nalieva. Hádajte čo sa stalo. Všetko malo síce podobnú chuť aj arómu, avšak bolo zjavné, že prvý dvojitý pohárik kvalitnej whisky bol vlastne strik s KBŠ.
why return Prečo by som sa vrátil/a? Majú dobrú štrúdľu, na požiadanie s kopčekom zmrzliny a šľahačkou.
Aleš, Jednotlivec, Dátum pobytu od 15.4.2012 do 15.4.2012
 
Reklama
GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou. Namiesto kapitálových investícií a dlhého času na vybudovanie serverovne si požadované riešenie vytvoríte niekoľkými kliknutiami myšou a s použitím kreditnej karty. Nemusíte mať obavy o bezpečnosť svojich dát, GAMO Cloud je vybudovaný s maximálnym dôrazom na bezpečnosť.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.