Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Hotel - PARKHOTEL na Baračke starstarstarstar**** - Recenzie

Baračka 89, 914 51, Trenčianske Teplice
 

Hodnotenie 94 %

4 recenzie
Pridajte Vašu recenziu
Personál 95%
Služby 85%
Čistota 95%
Komfort 100%
Pomer cena/hodnota 93%
Celkovo 93%

positive
ubytovanie, čistota, prístup personálnu v poriadku doporučujem návštevu a ubytovanie, pokiaľ by som zvažovala dovolenku, či predĺžený víkend v Trenčianskych Tepliciach, určite by som využila nova služby tohto hotela..
14
negative menšie výhrady k stravovaniu, hlavne raňajky, aby sa pravidelne dopĺňalo jedlo a zákazníci nemuseli čakať, či si žiadať o prídavok..
Erika, Rodina so staršími deťmi, Dátum pobytu od 22.4.2011 do 25.4.2011
positive
Pobyt som dostala ako dar ešte v roku 2008 k svojm okrúhlym narodeninám. Možem hotel vrele doporučit. Krásne prostrednie, príjemný a ochotný personál, kvalitné procedúry. Určite tento hotel ešte navštívim
10
negative nemám žiadne negatívne hodnotenie
Jana, Jednotlivec, Dátum pobytu od 1.1.1970 do 1.1.1970
positive
Baračka je v peknom a tichom prostredí na konci kúpeľného parku.Príjemné domáce prostredie, s vynikajúcou kuchyňou, perfektné služby a vynikajúci prístup personálu od recepcie, cez čašníkov až po pracovníkov welness. Veľmi dobrá možnosť športového vyžitia v blízkosti zariadenia. Bolo iba na škodu, že sme kvôli nepriazni počasia v tom období, toto nemohli využiť.
11
negative Do budúcnosti by bolo vhodné dobudovať "druhé" parkovisko pod hotelom a "zlepšiť" vzťahy s externými dodavateľmi služieb. Mám na mysli operatívu, čo do pripojenia na el. sieť, aby v prípade poruchy bola možná aj náhradná varianta. Podobne v prípade vypadnutia signálu káblovej televízie sa javí potreba lepšej operatívy.
Ján Hránek, Starší pár, Dátum pobytu od 29.8.2010 do 3.12.2009
positive
prijemné prostredie, množstvo procedúr, komfortné ubytovanie, dobrá kuchyňa
9
negative nemám výhrady
Alena, Starší pár, Dátum pobytu od 26.3.2010 do 28.3.2010
 
Reklama

GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou.

Objednávka kvetov, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.

Vyberte si skvele darčeky pre rôzne príležitosti: Darčeky pre muža Darček pre ženu Darček na svadbu Darček na krstiny