Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Hotel - Pavilón Fontána Sanatórium Tatranská Kotlina starstarstar***

Tatranská Kotlina 68, 062 01, Vysoké Tatry
 
Hotel

Hostia majú k dispozícii ubytovanie rôznych kategórií: ubytovanie hotelového štandardu kategórie** a kategórie*. Náročným klientom ponúkame apartmány s balkónom orientované na južnú stranu. Ponúkame aj turistické izby so spoločným sociálnym zariadením.

Pavilón Fontána hotelový štandard je súčasť Sanatória a nachádza sa na úpätí Belianskych Tatier v nadmorskej výške 760 m. Pokojné a tiché prostredie vytvára veľmi vhodné podmienky na regeneráciu síl. 

Medzi vyhľadávané pobyty patria wellness a relaxačno-liečebné pobyty, seniorské a rekondičné pobyty, lyžiarske a školské pobyty, firemné akcie a podujatia. Zakladáme si na dobrej komunikácii s klientom a otvorenej atmosfére, aby všetci cítili, že sú v priateľskom prostredí. Sme presvedčení, že aj pohoda a ochota personálu lieči.

Bol som spojkoný s ubyt. zariadením
Marek
85%
25.11.2009

Hotel Pavilón Fontána Sanatórium Tatranská Kotlina zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 85Kapacita reštaurácie: 150Kapacita kaviarne: 50Kapacita salóniku: 20Kapacita kongresovových priestorov: 120

Vybavenie zariadenia

TrezorReštauráciaNefajčiarske prostrediePredaj drogériového tovaruParkovisko

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeRádioKuchyňaTVTelefónPrístelka Spoločné sociálne zariadenieChladnička
Hostia majú k dispozícii ubytovanie rôznych kategórií.
Na treťom poschodí je ubytovanie hotelového štandardu kategórie**, ubytovať sa môžete v dvojlôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením, izby sú vybavené televízorom, satelitom, rádiobudíkom, telefónom. Izby orientované na juh majú balkón.
Druhé poschodie ponúka ubytovanie hotelového štandardu kategórie*. Dvojlôžkové izby sú vybavené sprchou, WC, balkónom.
Náročným klientom ponúkame apartmány vybavené sprchou, toaletou, televízorom, satelitom, telefónom, rádiobudíkom. Apartmány orientované na južnú stranu majú balkón.
Ponúkame aj turistické izby so spoločným sociálnym zariadením.

Možnosti športovania

Krytý bazénLyžovanieTuristické trasyCyklistické trasyBežkovanieFitnessTenis

Možnosti wellness

RehabilitácieMasážSauna
Naše relaxačné stredisko ponúka relaxačný bazén, protiprúd, masážne trysky, chrliče vody, vodný vejár, vodný prúd, sauna, chladiaci bazén, oddychvá miestnosť, masáže, masážna posteľ Thermomax. Procedúry: parafínové obklady, hĺbková aplikácia tepla – diatermia, rašelinový obklad, Diadynamik, Magnetoterapia, Fototerapia – Bioptron, RHINOLIGHT. Inhalácie: Dýchacie cvičenia v Belianskej jaskyni, Inhalácia s liečivou minerálnou vodou, Kyslíková terapia – oxygenoterapia.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemeckyPoľskyRusky
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie v hoteli, Ubytovanie Vysoké Tatry
 
Reklama
Konečne športové členstvo, ktoré sa ti prispôsobí. Rozsiahla ponuka športov, cvičení a lokalít. Športuj podľa vlastných pravidiel s Ready For Sport