Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Hotel - Raj star*

Dobšinská Maša 73, 049 73, Dedinky
 
Hotel

Príjemný pobyt Vám ponúka hotel, ktorý sa nachádza v jednej z najkrajších oblastí Slovenska, v Národnom parku Slovenský raj, známom svojimi prekrásnymi roklinami a vodopádmi. Hotel ponúka štandardné ubytovanie v tichom prostredí s jedinečným výhľadom do prírody.

V okoli Dobsinskej a Palcmanskej Mase asi najlepsie ubytovanie ake sa tam da najst. S priatelkou a teraz uz manzelkou sme tam boli uz viackrat - asi jediny hotel, kde nas to opakovane v Slovenskom Raji taha. Neviem, preco ma tento hotel pridelenu len jednu hviezdicku, kludne mozte pridat dalsie dve - hotel je skvely, od personalu,ubytovania,jedla,cistoty.. proste na jednotku. Vrelo doporucujem, neolutujete.
Stanislav
95%
17.11.2010

Hotel Raj zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 22Prístelky: 11

Z najbližších zariadení odporúčame

Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie v hoteli, Ubytovanie Dedinky
 
Reklama
Konečne športové členstvo, ktoré sa ti prispôsobí. Rozsiahla ponuka športov, cvičení a lokalít. Športuj podľa vlastných pravidiel s Ready For Sport.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.