Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Rezort Villa27

Tajov 211, 976 34, Tajov
 
Hotel

Villa27 je novootvorený family resort, kde si na svoje prídu malí aj veľkí.

Penzión má 9 štýlovo zariadených dvojlôžkových izieb s kúpeľňou, WC, televízorom a bezplatnou wifi. Zážitková gastronómia v našom ponímaní je výsledkom spojenia kvalitných a čerstvých surovín, tvorivosťou a umením našich kuchárov a vždy príjemnou a profesionálnou obsluhou.

Ak milujete aktívny oddych, istotne si užijete ADVENTURE GOLF s 27 jamkami poprepletanými vodopádmi. Alebo môžete návštiviť naš lanový park. Taktiež sa môžete zabaviť pri ping-pongu, využiť blízke futbalové ihrisko, ísť na prechádzku do prekrásnej prírody pod Kremnickými horami. V zime si na svoje prídu lyžiari v blízkych strediskách. Zregenerovať telo v našej saune je samozrejmosťou.

Obzvlášť si ceníme rodiny s deťmi. Pre deti máme vonkajšie preliezky a v interiéri detský raj s hračkami, kde sa istotne zabavia. Takže milí rodičia - u nás si oddýchnete.

Cely resort interier aj exterier su velkoryso koncipovane. Vsetko je pekne, upravene a ciste. Velka spokojnost so sluzbami. A to my ako rodinas detmi sme velmi narocni na bezpecnost, aj na komfort. Chceme vam podakovat aj touto cestou za prijemny pobyt. Pozdravuje posadka z BA.
Radovan s rodinou
100%
12.10.2018

Rezort Villa27 zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 18Kapacita baru: 30Kapacita reštaurácie: 80Školiace miesta: 40Kapacita kaviarne: 30Kapacita salóniku: 40

Vybavenie zariadenia

ReštauráciaStrážené parkoviskoOhniskoDenný barBaby friendlyDetské ihriskoKrbKaviareňLetná terasaParkoviskoSaunaGurmánsky zážitok
Reštaurácia ponúka 80 miest na sedenie v štýlovom prostredí. Moderne zariadená nová kuchyňa a skúsený šéfkuchár sú zárukou chutných jedál a dezertov. Všetko to chutné jedlo servíruje ochotný personál tak, aby zanechal v hosťoch okrem dobrej chuti jedla aj dobrý pocit. Ponúkame sezónnu kuchyňu, domáce dezerty. V letných mesiacoch je otvorená terasa s krásnym výhľadom na golfový areál s vodopádmi a detské preliezky, čo ocenia rodičia s deťmi.
Okrem klasickej barovej ponuky alkoholických nápojov vedia naše barmanky namiešať aj vynikajúce miešané nápoje. Ponúkame rôzne druhy káv s možnosťou vychutnať si nápoje na terase. Samozrejmosťou je čapované pivo známeho bystrického pivovaru Urpiner. Podobne ako reštaurácia je aj bar štýlovo zariadený dizajnovým nábytkom a náladovým osvetlením. Vďaka tomu navodí príjemnú tajuplnú atmosféru a z pitia nápojov zážitok. Súčasťou ponuky sú aj kvalitné výberové vína.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeTVizbová službaMinibarInternet

Možnosti športovania

LyžovanieTuristické trasyCyklistické trasyminigolfDetské ihriskoBežkovanieZber húbGolfStolný tenis
Villa 27 má 27 jamkové minigolfové ihrisko vysokého štandardu, kde si majú hráči možnosť vychutnať hru v prekrásnom prostredí. Nezáleží na tom či ste začiatočník, alebo profesionál, hrať môžu všetci. K dispozícii je sauna, ktorú si treba objednať 2 hodiny pred vstupom. V letných mesiacoch je k dispozícii bazén s protiprúdom. Na terase je taktiež zdarma stolný tenis a vo vnútri detský kútik-herňa. Zatiaľ čo Vy si budete vychutnávať jedlo v reštaurácii a vynikajúcu kávu v dennom bare môžete sledovať svoje deti na TV cez kamerový systém.

Z nášho penziónu je možné robiť turistické vychádzky po okolí pre menej náročných i náročných turistov, ktorí si chcú oddýchnuť v lone tajovskej prírody. Tajovská kopa (0,4 km) – prírodná pamiatka neďaleko obce Tajov. Roztekajúca sa pramenistá voda steká po strmom svahu vo forme kaskádového vodopádu. Zavedie Vás tam žltá turistická značka. Králická tiesňava (2,3 km) je kaňon dlhý viac ako 1 km. Jej dominantou je Farebný vodopád, v ktorom sa môžete aj ovlažiť a je príjemným spestrením prechádzky. Pre náročnejších milovníkov turistiky odporúčame najobľúbenejšie a najznámejšie trasy: Tajov – Ortúty – Malachov (2:55 hod.), Tajov – Skalka – Kordíky (3:30 hod.).

Možnosti wellness

Sauna

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemeckyRuskyTaliansky

Kongresové služby

OzvučenieKopírovanieUsporiadateľské službyDataprojektorInternetTVPlátnoFlip chart
Využite príjemné dizajnované prostredie reštaurácie na svoje podujatia. Ponúkame vám naozaj pekné priestory, ochotný personál a ústretové ceny. Reštaurácia má kapacitu 80 miest, ďalších 50 miest je možné využiť na terase. V rámci osláv je možné využiť hotelové kapacity. U nás môžete organizovať svadby, firemné akcie, prezentácie, team buildingy, meetingy, rodinné oslavy, stužkové, spoločenské akcie.
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie v hoteli, Ubytovanie Tajov
 
Reklama
Konečne športové členstvo, ktoré sa ti prispôsobí. Rozsiahla ponuka športov, cvičení a lokalít. Športuj podľa vlastných pravidiel s Ready For Sport.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.