Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Hotel - Ružbachy

Vyšné Ružbachy 159, 065 02, Vyšné Ružbachy
 
Hotel

Ubytovanie sa nachádza na okraji lesa a je vhodné pre rodiny s deťmi a ľudí vyhľadávajúcich kľud a pokoj. Ubytovaným hosťom ponúkame bezplatnú pomoc pri plánovaní túr a výletov do okolia, možnosť kúpania v krytom bazéne v susednom penzióne a zabezpečenie dopravy za poplatok. Doškolovacie stredisko je vhodné na usporiadanie škôl v prírode, lyžiarskych kurzov, rodinných osláv, pracovných porád a školení a firemných prezentácií.

Všetko super na urovni od majitela až po služby
Ľubica
100%
29.08.2017

Hotel Ružbachy zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 47

Z najbližších zariadení odporúčame

Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie v hoteli, Ubytovanie Vyšné Ružbachy
 
Reklama
GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou. Namiesto kapitálových investícií a dlhého času na vybudovanie serverovne si požadované riešenie vytvoríte niekoľkými kliknutiami myšou a s použitím kreditnej karty. Nemusíte mať obavy o bezpečnosť svojich dát, GAMO Cloud je vybudovaný s maximálnym dôrazom na bezpečnosť.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.