Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Hotel - Slovan - Recenzie

Železničná 25, 984 01, Lučenec
 

Hodnotenie 16 %

1 recenzia
Pridajte Vašu recenziu
Personál 50%
Služby 10%
Čistota 10%
Komfort 10%
Pomer cena/hodnota 10%
Celkovo 10%

positive
Pekné z vonka ako aj vstupná hala....a tým sa to aj končí.
1
negative V pomere k hviezdičkám a cene za štandard izbu za 60,. eur, je to bieda, neklimatizované, rozbitá nočná lampička, staršie netepované koberce, nechladiaci bar, programy v TV minimum, v kúpelni v rohoch pavičina, neodtekajúca vaňa, popraskaná omietka v rohoch izby....A diskotéky pod oknami! Raňajky s príplatkom 4,- eurá, otrasná kvalita, vraj džús asi len šumienka, klasické biele rohlíky a jeden medzi nimi grahamový - tvrdý, jogurt -teplý, a mačka prichádzajúca do jedálne...
why return Prečo by som sa vrátil/a? Nie, NEVRÁTIM SA!
eliška, S priateľmi, Dátum pobytu od 4.7.2015 do 5.7.2015
 
Reklama
GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou. Namiesto kapitálových investícií a dlhého času na vybudovanie serverovne si požadované riešenie vytvoríte niekoľkými kliknutiami myšou a s použitím kreditnej karty. Nemusíte mať obavy o bezpečnosť svojich dát, GAMO Cloud je vybudovaný s maximálnym dôrazom na bezpečnosť.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.