Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Hotel - SOREA HUTNÍK I*** - Cenník

Tatranské Matliare , 059 53, Tatranské Matliare
 

Doplňujúce informácie

Ohľadom informácií o pultových cenách za ubytovanie kliknite na: Cenník.

Využite VÝHODNÉ pobytové balíčky na rodinné dovolenky, seniorské pobyty alebo športové sústredenia v prekrásnom prostredí Vysokých Tatier.

Bohatá ponuka športovo-relaxačných služieb a možnosti športového vyžitia v blízkom okolí tvoria výborné podmienky pre organizáciu športových sústredení kolektívov a tímov všetkých vekových kategórií či športových disciplín. Ponuku pobytov so športovým zameraním Vám pripravíme podľa požiadaviek.

Pre organizovanie kongresov, konferencií, školení, seminárov ponúkame vhodné priestory s kapacitou do 180 osôb. K dispozícii je hotelový salónik, prednášková miestnosť, spoločenská miestnosť a telocvičňa.

Stravovanie

  Cena Popis
Raňajky - -
Polpenzia - -
Plná penzia - -
Výber jedál z jedálneho lístka - áno
Možnosť prípravy vlastnej stravy - -

Čaká na vás nová reštaurácia a varíme pre vás v modernej kuchyni s technológiami podľa najnovších noriem HCCP. Hotelová reštaurácia poskytuje bohatú ponuku jedál slovenskej a medzinárodnej kuchyne. Raňajky sú podávané formou bufetových stolov, servírované obedy sú ponúkané výberom zo 4 až 5 jedál vrátane vegetariánskeho menu, večere vo forme bufetových stolov. Príjemné posedenie a širokú ponuku nápojov poskytuje aperitív bar. Hotel disponuje aj priestormi vhodnými na usporiadanie konferencií, seminárov, školení a spoločenských podujatí.
 
Reklama

GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou.

Objednávka kvetov, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.

Vyberte si skvele darčeky pre rôzne príležitosti: Darčeky pre muža Darček pre ženu Darček na svadbu Darček na krstiny