Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Hotel - SOREA HUTNÍK II** - Cenník

Tatranské Matliare , 059 53, Tatranské Matliare
 

Doplňujúce informácie

Využite VÝHODNÉ pobytové BALÍČKY a rodinné dovolenky, usporiadajte kongres alebo školenie alebo relaxujte na seniorskom pobyte v prekrásnom prostredí Vysokých Tatier. Nádherné prostredie a vynikajúce služby patria k základnej ponuke pre aktívne prežitú dovolenku v každom ročnom období.

Bohatá ponuka športovo-relaxačných služieb a možnosti športového vyžitia v blízkom okolí tvoria výborné podmienky pre organizáciu športových sústredení kolektívov a tímov všetkých vekových kategórií či športových disciplín. Ponuku pobytov so športovým zameraním Vám pripravíme podľa požiadaviek.

Ohľadom informácií o pultových cenách za ubytovanie a služby, zľavách a bonusoch, kliknite na Cenníky, zľavy, bonusy.

Stravovanie

  Cena Popis
Raňajky - -
Polpenzia - -
Plná penzia - -
Výber jedál z jedálneho lístka - áno
Možnosť prípravy vlastnej stravy - -

Gastronomické služby poskytuje hotelová reštaurácia s bohatou ponukou jedál slovenskej a medzinárodnej kuchyne. Raňajky sú podávané formou bufetových stolov, obedy sú servírované – ponuka výberu zo 4 až 5 jedál vrátane vegetariánskeho menu, večere sú servírované – výber z menu. Príjemné posedenie a širokú ponuku nápojov poskytuje aperitív bar. Hotel disponuje aj priestormi vhodnými na usporiadanie konferencií, seminárov, školení a spoločenských podujatí.
 
Reklama

GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou.

Objednávka kvetov, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.

Vyberte si skvele darčeky pre rôzne príležitosti: Darčeky pre muža Darček pre ženu Darček na svadbu Darček na krstiny